Ta promocja jest totalnym zaskoczeniem. Wydawać by się mogło, że sama w sobie Lokata Happy to oferta promocyjna z uwagi na wysokie oprocentowanie i brak konieczności zakładania jakichkolwiek produktów dodatkowych. Okazuje się jednak, że można tą ofertę zrobić jeszcze bardziej atrakcyjną i teraz za otwarcie Lokaty Happy Bank dorzuca dwa bilety do dowolnego kina Cinema City. Bilety są ważne do aż do 30.11.2017 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Wyłącznie nowi Klienci, którzy nigdy nie posiadali ani nie wnioskowali o jakikolwiek produkt w Idea Banku.

Okres przystąpienia do promocji 

Promocja trwa od dnia 13.06.2017 r. do odwołania.

Co zrobić, aby otrzymać bilety – warunki promocji 

Jeżeli jesteś nowym Klientom, do skorzystania z dobrej oferty lokaty i odebrania dwóch biletów do kina, dzielą Cię dwa kroki:

I to w zasadzie wszystko. Szczegóły dotyczące lokaty znajdziesz w naszym poście „Lokata Happy nadal triumfuje”, ale dla przypomnienia lokatę możesz założyć na l bądź 3 miesiące z oprocentowaniem 3,5% lub na 2 miesiące z oprocentowaniem 4%. W Banku możemy założyć tylko jedną Lokatę Happy. Lokata ma charakter odnawialny (odnawia się na taki sam okres na jaki została założona, na oprocentowaniu standardowym), odsetki kapitalizują się na koniec okresu umownego, czyli po miesiącu, dwóch lub trzech, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem jej zakończenia odsetki nie zostaną wypłacone. Warto o tym pamiętać, wybierając okres trwania umowy lokaty.

Odebranie nagród

Bilety zostaną przekazane w formie kodu sms, który następnie będzie można wymienić na bilety do kina. Termin przekazania kodów to 5 dni kalendarzowych od momentu zweryfikowania czy warunki zostały spełnione. Zgodnie z regulaminem promocji weryfikacja spełnionych warunków odbędzie się 5-go dnia każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do Promocji.

ZAŁÓŻ LOKATĘ HAPPY I ODBIERZ BILETY DO KINA

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Happy Seans

Tabela oprocentowania Idea Bank