Lokata happy to już od bardzo dawna depozyt cieszący się dużą popularnością oraz jednym z najwyższych punktów procentowych na rynku, dlatego postanowiliśmy Wam o niej napisać. Z Lokaty mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci, którzy nigdy wcześniej nie mieli zawartej z Bankiem umowy o produkty finansowe. Lokata happy zakładana jest na okres 1, 2, lub 3 miesięcy i w zależności od tego na jaki okres ją założymy otrzymamy różne oprocentowanie:

1 miesiąc – 3,5% w sklai roku
2 miesiące – 4% w skali roku
3 miesiące – 3,5% w sklai roku

Lokata ma charakter odnawialny, co oznacza, że odnowi się na taki sam okres na jaki ją założyliśmy (jeżeli zawarliśmy umowę na 1 miesiąc, lokata również odnowi się na 1 miesiąc itd.), ale na oprocentowaniu standardowym, jakie będzie obowiązywało w Banku w dniu odnowienia. Zaznaczam jednak, że istnieje możliwość zmiany tego wariantu na lokatę nieodnawialną poprzez złożenie dyspozycji zmiany trybu odnowienia lokaty w  Oddziale bądź za pośrednictwem Infolinii.

Poza oprocentowanie, Lokata Happy ma jeszcze jeden plus, mianowicie taki, że nie trzeba dodatkowo zawierać żadnej innej umowy, np. o Konto. Zdecydowanym minusem jest utrata odsetek w przypadku zerwania umowy przed końcem okresu umownego, na jaki została założona lokata, dlatego ważne jest aby przemyśleć na jaki dokładnie czas możemy „zamrozić” naszą gotówkę.

PARAMETRY LOKAT

Okres trwania depozytu:
1,2 lub 3 miesiące

Ilość depozytów:
maksymalnie jedna Lokata HAPPY

Oprocentowanie:
Stałe 4,0% lub 3,5% w skali roku

Kapitalizacja:
Odsetki kapitalizują się po okresie umownym

Kwota lokaty:
Od 500 PLN do 10 000 PLN

Utrata odsetek:
W przypadku zerwania umowy przed czasem odsetki nie zostaną naliczone

SKORZYSTAJ Z OFERTY - LOKATA HAPPY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania Idea Bank

Regulamin prowadzenia rachunków bankowych w Idea Banku

Oferta nie ma daty zakończenia, jednak warto pamiętać, że parametry lokaty mogą ulec zmianie. Bank może również całkowicie wycofać produkt z oferty.