Lokata LOGujesz-LOKujesz to depozyt dostępny w ofercie Euro Banku dla nowych i obecnych Klientów w bankowości mobilnej. Co prawda lokata jest w ofercie już długo i nie jest żadną nowością, ale w związku z tym, że w rankingach lokat utrzymuje wysoką pozycję jeżeli chodzi o oprocentowanie to trochę przybliżymy Wam jej warunki.

PARAMETRY LOKATY

Okres trwania depozytu:
1 miesiąc

Ilość depozytów:
maksymalnie jedna Lokata LOGujesz-LOKujesz

Oprocentowanie:
Stałe 3,5% w skali roku

Kapitalizacja:
Odsetki kapitalizują się po okresie umownym

Kwota lokaty:
Od 200 PLN do 10 000 PLN

Utrata odsetek:
W przypadku zerwania umowy przed czasem odsetki nie zostaną naliczone

Żeby skorzystać z jednomiesięcznej lokaty LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,5% w skali roku, na maksymalną kwotę 10 000 PLN trzeba spełnić jeden warunek, czyli być nowym użytkownikiem bankowości mobilnej. Lokata będzie dostępna w bankowości mobilnej Euro Banku przez okres 7 dni od dnia aktywacji aplikacji mobilnej na pierwszym urządzeniu (telefon lub tablet). Oznacza to, że nawet jeżeli już mamy jakieś produkty w Euro Banku, ale nie korzystaliśmy wcześniej z bankowości mobilnej, to możemy z oferty skorzystać. Ponadto, musimy posiadać w Banku rachunek, ponieważ bez niego założenie lokaty nie będzie możliwe. Po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki zostaną przekazane na nasze konto. Odsetki naliczane są za pełny miesiąc trwania depozytu i jeżeli wypłacimy je przed upływem miesiąca otrzymamy tylko kapitał tracąc odsetki, więc nic nie zarobimy.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO EUROBANKU I SKORZYSTAJ Z LOKATY LOGujesz-LOKujesz

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Konto Active

Konto Active jest opłacalne dla osób, które zamierzają traktować je jako główny rachunek do użytkowania. Będziemy mogli prowadzić je bezpłatne w przypadku wpływu wynagrodzenia, emerytury lub renty w kwocie 1500 PLN, albo w przypadku utrzymania średniego salda miesięcznego w kwocie 15 000 PLN, albo w przypadku otrzymania świadczenia Rodzina 500+. W innym wypadku konto będzie nas kosztować 9 PLN miesięcznie. Nie zapłacimy również za wypłaty gotówki w PLN ze wszystkich bankomatów w kraju. Darmowa może być także karta do konta wystarczy, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 400 PLN. Jeżeli spełnimy te warunki Bank daje nam 2-letnią gwarancję niezmienności tych opłat. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z programu „Rodzina i Przyjaciele” i zyskać tym samym 5% zwrotu rocznie za wydatki na różne potrzeby. Zwrotowi podlegają transakcje dokonywane m.in. w kinach, teatrach, operach, klubach muzycznych, restauracjach, salonach SPA, sklepach sportowych, basenach i aquaparkach czy inne opłaty za transport w tym linie lotnicze, pociągi, hotele itp. Łączny zwrot za cały rok jaki możemy uzyskać to aż 720 PLN.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania Kont i Lokat dla osób fizycznych w Euro Banku

Regulamin Programu „Rodzina i Przyjaciele”

Konto Active z 2-letnią Gwarancją

Tabela Opłat i Prowizji – Konto Osobiste i Karty Płatnicze