BNP Paribas wystartował jakiś czas temu z bardzo fajną promocją Black Friday z Bankiem, Lubie takie promocje, bo przy nich nie trzeba czekać na żaden kupon rabatowy, bon czy voucher, a w zasadzie cała premia naliczana jest w czasie rzeczywistym. W takim znaczeniu, że płace kartą i w zależności od tego ile wydam, to Bank przyznaje mi premię od wartości transakcji. A że Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami, to przy okazji nie trzeba się martwić o to, że nie zdążymy ze spełnieniem warunków.  Wystarczy podpisac umowę o bezpłatne konto i robić zakupy. 

Ja wiem, że na ten dzień czeka wiele osób, my też, bo to świetna okazja żeby kupić wiele rzeczy taniej. My dużo środków inwestujemy w oryginalne oprogramowania, które są nam potrzbne w codziennej pracy, więc Czarny Piątek, to dla nas jeden z najlepszych dni w roku 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego nie była współposiadaczem, ani posiadaczem konta osobistego w banku. 

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 30.10.2019 r. do 17.11.2019 r. Umowę można podpisać maksymalnie do 22.11.2019 r. Jednak w promocji może wziąć udział tylko 2700 Klientów – spiesz się, żeby nie zabrakło dla Ciebie miejsca 🙂

Jak przystąpić do promocji?

 • Po rejestracji załóż Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i Kartą Otwartą na eŚwiat (tak zwana umowa ramowa). Masz na to czas również do dnia 17.11.2019 r. Konto będziesz mógł założyć zaraz po rejestracji, a umowę podpiszesz za pomocą otrzymanego kodu SMS. Nie trzeba wychodzić z domu 😀
 • nie zamykaj konta do momentu otrzymania nagród. Tak głosi regulamin, a to oznacza, że nawet jeżeli wydasz pieniądze na Black Friday i zaraz po tym zamkniesz konto, to zwrotu nie będzie.

Warunki promocji – co zrobić aby otrzymać premię?

Warunki są niezwykle proste. Po prostu trzeba wydać pieniądze, w sposób bezgotówkowy, to znaczy kartą, a nie przelewem. Regulamin promocji dokładnie określa, jakich transakcji wykonać Ci nie wolno i UWAGA! płatności Blik nie będą brane pod uwagę, podobnie jak transakcje posiadające następujące kody:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ile i za ile, bo to interesuje nad najbardziej.

Wszyscy, którzy zarejestrują się w promocji, otworzą konto osobiste z bankowością elektroniczną i kartą, i nie zamkną go do momentu otrzymania nagród, otrzymają voucher do Allegro o wartości 50 zł. Może niewiele, ale myślę, że to i tak całkiem spoko. Ja się cieszę, bo to na przykład dwa tygodnie poźywienia mokrej karmy dla moich kociaków. No na ulicy raczej żadko kto znajduje 50 zł, co nie? 🙂

fizyczna gotówkę otzrymamy za spełnienie tych warunków:

 • Jeżeli w okresie od 29.11.2019 r. do 01.12.2019 r. wykonasz transakcje bezgotówkowe  na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł otrzymasz zwrot w kwocie 250 zł.

albo

 • Jeżeli w okresie od 29.11.2019 r. do 01.12.2019 r. wykonasz transakcje bezgotówkowe  na łączną kwotę minimum 1000 zł otrzymasz zwrot w kwocie 350 zł.

W zaleności od tego ile wydasz w okresie od 29.11.2019 r. do 01.12.2019 r.  otrzymasz bon do Allegro, plus 250 zł, albo 350 zł.

ODBIERZ BON DO ALLEGRO NA 50 ZŁ I ZWROT ZA TRANSAKCJE W KWOCIE 350 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii i bon do Allegro

O przyznaniu bonu do Allegro, co jest w zasadzie pewniakiem, biorąc pod uwagę, że chcesz skorzystać z promocji, zostaniesz poinformowany do dnia 04.12.2019 r. To super, bo będzie jeszcze czas, żeby dorzucić ten bon do świątecznych prezentów. Kupon promocyjny będzie przekazany w wiadomości mailowej – sprawdzaj więc skrzynkę. 

Zwrot środków za transakcje bezgotówkowe zostanie przelany na Twoje konto do dnia 31.12.2019 r. Wcześniej, czyli do 20.12.2019 r. zostaniesz poinformowany mailowo o spełnieiu warunków promocji z informacją, że taki zwrot otrzymasz i tutaj bardzo ważn infrmacja. W tej wiadomości otrzymasz link, który po kliknięciu przeniesie Cie na stronę, na której musisz wskazać numer konta do zwrotu środków. Mas na to czas do dnia 25.12.2019 r. więc bacznie obserwuj skrzynkę i sprawdzaj maile

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie i Karta Otwarta na eŚwiat?

Konto Osobiste Otwarte na Ciebie jest bezpłatne, co oznacza, że nie płacisz za jego obsługę i prowadzenie. Nie zapłacisz również za przelewy internetowe, zlecenie stałe, czy pierwszą wypłatę gotówki w placówcem jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Karta Otwarta na eŚwiat, która jest jedyną opcją do wyboru w tej promocji, kosztuje 6 zł miesięcznie. I nie ma tutaj opcji zwolnienia jej z opłaty – musisz zapłacić i już, więc te 6 zł, lub 12 zł w zależności kiedy otworzysz konto i otrzymasz kartę musisz odjąć od puli swojej premii. Myślę, że i tak warto, bo to nie jest duży koszt, a z karty możesz później zrezygnować, albo wymienić ją na inną, aby opłaty uniknać. Musisz jednak wiedzieć, że zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji zmiana rodzaju karty kosztuje w Banku 25 zł. Wypłata środków ze wszystkich bankomatów w kraju jest bezpłatna. A dodatkowo i całkowicie bezpłatnie otrzymujemy Ubezpieczenie „CYBER Pomoc”.

Nie mam 1000 zł. Skąd wziąć środki na udział w promocji?

Fajnie byłoby zgarnąć 350 zł premii za transakcje kartą, których na przestrzeni miesiąca i tak dokonujesz. Problem jest w tym, że aby otrzymać maksymalny zwrot, musisz te pieniądze wydać w 3 dni. Domyślam się, że nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek w tak krótkim czasie. Więc jak to zrobić? Opcji mamy kilka. 

Wiedząc, że weźmiesz udział w promocji, możesz przełożyć swoje obecne wydatki własnie na termin pomiędzy  29.11.2019 r. do 01.12.2019 r. To mogą być zakupy spożywcze, chemia, kosmetyki, płatność za rachunki – np. w żabce można je opłacić kartą. 

Możesz też dokonać jakiś zakupów dla bliskiej rodziny czy przyjaciół, a oni zwrócą Ci za to środki, albo nawet przekażą Ci te pieniądze wcześniej, abyś mógł kupić wskazane przez nich produkty czy usługi  we wskazanym w promocji terminie. Kupuj dla osób, które wiesz, że oddadzą Ci środki. Nie ryzykuj wśród osób, których dobrze nie znasz. 

Zbliża się okres świąteczny, a to dla wielu z nas oznacza kupno prezentów. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Może właśnie w tym okresie warto wykonać zakupy świąteczne i upolować coś taniej, a po drugie spełnić warunki promocji. U nas na wygląda to tak, że najwięcej środków na Mikołaja i Boże Narodzenie przeznaczamy na juniora. I w związku z tym, że on ma mnóstwo nietypowych, dziecięcych potrzeb 🙂 to ja i Paweł, jako jego rodzice kupujemy prezenty, a później wspólnie dzielimy te koszty między dziadków, ciocie, wujków, pseudo chrzestnych itp. Jeżeli macie dzieci, to może warto z takiej zasady skorzystać i właśnie w tym okresie zorganizować środki na kupno tych prezentów. I nawet jeżeli już nie tylko na same potrzeby promocji, to uwierzcie mi, że to się po prostu opłaca. Ale o tym będzie oddzielny wpis :).

Na dzisiaj to już wszystko. Działajcie, główkujcie i korzystajcie z promki, bo naprawdę jest fajna. Ja jestem wśród szczęśliwców, którzy w BNP Paribas nigdy produktów nie mieli i pędzę składać swój wniosek o Konto. Dajcie znać w komentarzach czy skorzystaliście i koniecznie piszcie jak poradziliście sobie z ta promocją szczególnie w sytuacjach, gdzie nie mieliście własnych środków na zrealizowanie warunków, a jednak się udało! 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Back Friday z Bankiem BNP Paribas

Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)