Do końca grudnia w Banku Pekao trwa lekka i prosta promocja, dzięki której mamy szansę na zdobycie 200 zł premii za otwarcie konta osobistego, oraz otrzymanie odsetek 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Pomimo że warunki trzeba spełniać 4 miesiące pod rząd, to są one naprawdę banalne i z łatwością może je spełnić każdy czytelnik bloga. Sprawdźcie czy łapiecie się na tę promocje.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w Banku Pekao.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 07.10.2019 r. do 31.12.2019 r. Umowa o konto osobiste musi zostać podpisana najpóźniej w dniu 31.12.2019 r. Biorąc pod uwagę, że cały proces można przejść online, nie powinieneś mieć z tym problemu.

Jak przystąpić do promocji?

  • do dnia 31.12.2019 r. złóż wniosek o konto Przekorzystne wraz z kartą do konta lub aplikacją PeoPay korzystając z dedykowanej strony promocji. Podczas tego procesu utworzysz swoje konto wraz z loginem i hasłem.
  • Następnie korzystając z aplikacji banku PeoPay lub ze strony internetowej banku złóż wniosek o konto. Podczas składania wniosku zaznacz checkboxy z informacją o zapoznaniu się z regulaminem promocji, o wyrażeniu zgody na przystąpienie do promocji oraz o przyjęciu do wiadomości spełnienia obowiązku informacyjnego przez administratora.
  • zrób sobie #selfie 🙂 będzie potrzebne w celu zawarcia umowy z bankiem. Bank Pekao umieścił nawet krótki filmik z instruktażem, jak to dokładnie działa 🙂

Warunki promocji – co zrobić aby otrzymać premię?

Selfie zrobione, umowa zawarta, karta i/lub aplikacja jest, więc pora dowiedzieć się co dalej.

  • zasilaj swoje konto kwotą 500 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, licząc od momentu podpisania umowy. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie, to warunek zasilania konta musisz spełnić w grudniu 2019 r., a następnie styczniu, lutym i marcu 2020 r. Środki możesz przelać ze swojego konta w innym banku, nie musi być to wpływ wynagrodzenia od pracodawcy.
  • wykonuj minimum jedną transakcję kartą lub aplikacją PeoPay przez 4 kolejne miesiące, licząc od momentu podpisania umowy. Schemat dokładnie taki sam jak w przypadku zasilania konta, czyli jeżeli umowę zawierasz w listopadzie, to warunek zasilania konta musisz spełnić w grudniu 2019 r., a następnie styczniu, lutym i marcu 2020 r.

I to właściwie tyle, jeżeli chodzi o warunki.

ODBIERZ 200 zł premii

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii

Premia wypłacana jest w dwóch transzach po 100 zł. Pierwsze 100 zł otrzymasz za jedno zasilenie konta kwotą 500 zł i za jedną płatność kartą lub aplikacją PeoPay. Nagroda zostanie wypłacona na Twój rachunek w Banku Pekao do końca drugiego miesiące po otwarciu umowy. W praktyce oznacza to, że jeżeli umowę zawarłeś w listopadzie, w grudniu spełniłeś warunek zasilenia konta i wykonałeś płatność, to nagrodę otrzymasz do końca stycznia 2020 r. 

Drugie 100 zł otrzymasz po zapewnieniu 3 kolejnych wpływów na konto i 3 kolejnych wykonanych transakcjach.  Nagroda zostanie wypłacona na Twój rachunek w Banku Pekao do dnia 29.05.2020 r. W praktyce wygląda to następująco: Otworzyłeś konto w listopadzie, spełniłeś warunki w grudniu i w styczniu otrzymałeś swoją pierwszą nagrodę 100 zł. Teraz spełniasz te same warunki w styczniu, lutym i marcu 2020 r. i nagrodę otrzymujesz do 29.05.2020 r. 

Ile kosztuje konto przekorzystne?

Jeżeli jesteś osobą do 26 roku życia, to konto w zasadzie jest bezpłatne. Nie płacisz za obsługę i prowadzenie rachunku, wypłacasz środki ze wszystkich bankomatów w kraju za darmoszkę i nic nie kosztuje Cię posiadanie karty.

Osoby powyżej 26 roku życia nie zapłacą za konto i kartę, jeżeli zapewnią raz w miesiącu wpływ na konto w wysokości 500 zł oraz jeżeli wykonają jedną transakcję na dowolną kwotę kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay. Bezpłatnie dostają też wypłaty z bankomatów Banku Pekao i dwie wypłaty w miesiącu z bankomatów innych banków. Pozostałe opłaty znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Oprocentowanie 3% w skali roku będzie naliczane przez 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy) do kwoty 30 000 zł włącznie dla Konta Oszczędnościowego, lub dla kwoty 100 000 zł włącznie dla Konta Oszczędnościowego Premium. Każda nadwyżka środków będzie naliczana wg standardowego oprocentowania dla ww. kont. 

Pamiętaj, że jeżeli bedziesz chciał zawrzeć umowę Konta Oszczędnościowego Premium, to powinieneś podczas wnioskowania o rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy wybrać Konto Świat Premium. Musisz liczyć się jednak z tym, że prowadzenie tego konta może wiązać się z dodatkowymi opłatami i jest zdecydowanie droższe niż Konto Przekorzystne, które polecamy w tej właśnie promocji. 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji 200 zł premii od Banku Pekao

Regulamin Promocji 3% na Koncie Oszczędnościowym

Tabla opłat i prowizji Banku Pekao

Tabela oprocentowania kont i lokat w Banku Pekao

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)