Citi Bank nieustannie szaleje z promocjami i na prostych i uczciwych warunkach – tak uważam, rozdaje kolejny raz dodatkowe środki do naszych domowych budżetów. Ja niestety jeszcze się na promocję nie łapię, bo skorzystałam z innej promocji Citi Banku jakiś czas temu, ale zobaczmy co Ty powinieneś zrobić, aby zgarnąć darmowe zakupy w biedronce na 400 zł 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2018 r. nie posiadała w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. Warto również pamiętać o głównych zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 18 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat, dochód netto to minium 2500 zł.)

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 18.10.2019 r. do 22.01.2020 r. Wniosek o Kartę może zostać złożony maksymalnie do dnia 22.01.2020 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

to Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 22.01.2020 r. złóż wniosek o darmową Kartę kredytową Simplicity, korzystając z dedykowanego formularza promocji. We wniosku zaznacz zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną (mail, telefon) informacji o statusie złożonego wniosku. To znacznie ułatwi i przyspieszy cały proces.
  • po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą Pracownik Infolinii w celu zbadania zdolności kredytowej i sfinalizowania umowy.
  • po podpisaniu umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Banku. Masz na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca grudnia 2019 r., jeżeli umowę zawierasz w grudniu 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca stycznia 2020 r. itd.
  • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1500 zł. Jeżeli wnioskujesz o kartę na początku danego miesiąca kalendarzowego, to spokojnie w każdym z trzech miesięcy możesz wydać po 500 zł i warunek będzie spełniony. Pamiętaj, że muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone na konto Twojej karty i nie mogą to być wypłaty z bankomatów, czy przelewy – jest to całkowicie nie opłacalne, a po drugie nie łapie się na promocję.

Proces zawarcia umowy przebiega bardzo sprawnie i możliwe jest jej podpisania bez udziału kuriera. Po złożeniu wniosku kontaktuje się z Tobą Infolinia w celu zbadania zdolności kredytowej. Wymagane dokumenty wystarczy zeskanować i przesłać na adres mailowy, podany przez Pracownika Infolinii. To co będzie Ci potrzebne to skan dowodu osobistego, wyciąg z konta lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający dochody – listę znajdziesz w regulaminie, umieściłam go pod wpisem w przydatnych dokumentach. Następnie ustalasz z Pracownikiem infolinii hasło do dokumentów, które będą wysłane na Twój adres mailowy – otrzymasz umowę, oświadczenia o odstąpieniu od promocji czy umowy i regulaminy. Na umowie znajdziesz kod, który posłuży Ci jako podpis do sfinalizowania całego procesu podpisywania umowy. Szybko, bez wychodzenia z domu i bez kuriera.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO WYKORZYSTANIA w sklepach biedronka

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Odebranie vouchera

O przyznaniu vouchera zostaniesz poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Voucher w postaci e-kodu zostanie wysłany w terminie 60 dni od momentu poinformowania Cię przez Bank o spełnieniu warunków promocji. Wiadomość będzie dostępna w Twoim serwisie Citi Online – więc po spełnieniu warunków nie zapomnij sprawdzać skrzynki 🙂

Z vouchera można skorzystać wielokrotnie w ramach dostępnych na nim środków. Oznacza to, że nie musisz podczas jednych zakupów wydać od razu 400 zł. Możesz płacić voucherem tak długo, jak będziesz miał na nim dostępne środki, pamiętaj jednak, że sam voucher jest ważny 6 miesięcy od dnia, w którym go otrzymasz.

I koniecznie uprzedź kasjera podczas dokonywania zakupów, że będziesz płacić e-kodem.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

Karta Kredytowa Simplicity jest kartą bezpłatną, darmową. Co oznacza, że karta jest darmowa? Nie ponosisz opłaty rocznej i miesięcznej za swoją kartę główną. Nie płacisz za korzystanie z karty czy za transakcje bezgotówkowe, jeżeli spłacasz je w terminie. Karta nie obciąża Twojego budżetu, jeżeli korzystasz z niej rozsądnie i z rozwagą, czyli nie wydajesz z niej pieniędzy jakoby był to prezent od Świętego Mikołaja, ale korzystasz z niej w konkretnym celu.

Celem tej promocji jest wydanie na przestrzeni 3 miesięcy 1500 zł bezgotówkowo i tego się trzymaj. To co miałbyś wydać ze swojego konta osobistego, wydaj z karty aby spełnić warunek promocji, a następnie spłać zadłużenie w podanym na wyciągu terminie.

Pamiętaj również, aby nie wypłacać kartą pieniędzy z bankomatów, albo żeby nie wykonywać przelewów z karty – są to transakcje gotówkowe, za które bank obciąży Cię prowizją.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

 

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)