Kolejna promocja w Citi Banku trwa. Jak zwykle wybór jest ogromny, bo wybierać możemy między voucherami do Biedronki, Rossmanna, Leroy Merlin czy Allegro. Możemy też zgarnąć smartphona OPPO, mi home Xiaomi albo Tidal. Opcji jest tak wiele, że jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, to na pewno znajdziesz coś dla siebie, a nawet jeżeli Ty z tego nie skorzystasz to może być to świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. W koncu kto nie robi zakupów w Rossamnnie, czy na Allegro?

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2018 r. nie posiadała w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. Warto również pamiętać o głównych zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 18 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat, dochód netto to minium 2500 zł.)

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 30.09.2019 r. do 17.01.2020 r. Wniosek o Kartę może zostać złożony maksymalnie do dnia 17.01.2020 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 17.01.2020 r. złóż wniosek o darmową Kartę kredytową Simplicity, korzystając z dedykowanego formularza promocji. We wniosku zaznacz zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną (mail, telefon) informacji o statusie złożonego wniosku. To znacznie ułatwi i przyspieszy cały proces.
  • po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą Pracownik Infolinii w celu zbadania zdolności kredytowej i sfinalizowania umowy.
  • po podpisaniu umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Banku. Masz na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca grudnia 2019 r., jeżeli umowę zawierasz w grudniu 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca stycznia 2020 r. itd.
  • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 2000 zł. Pamiętaj, że muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone na konto Twojej karty i nie mogą to być wypłaty z bankomatów, czy przelewy – jest to całkowicie nie opłacalne, a po drugie nie łapie się na promocję.

Proces zawarcia umowy przebiega bardzo sprawnie i możliwe jest jej podpisania bez udziału kuriera. Ja swoją umowę o kartę w CIti Banku zawierałam już jakiś czas temu, ale wiem, że wygląda on tożsamo w chwili obecnej. Po złożeniu wniosku kontaktuje się z Tobą Infolinia w celu zbadania zdolności kredytowej. Wymagane dokumenty wystarczy zeskanować i przesłać na adres mailowy, podany przez Pracownika Infolinii. To co będzie Ci potrzebne to skan dowodu osobistego, wyciąg z konta lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający dochody – listę znajdziesz w regulaminie, umieściłam go pod wpisem w przydatnych dokumentach. Następnie ustalasz z Pracownikiem infolinii hasło do dokumentów, które będą wysłane na Twój adres mailowy – otrzymasz umowę, oświadczenia o odstąpieniu od promocji czy umowy i regulaminy. Na umowie znajdziesz kod, który posłuży Ci jako podpis do sfinalizowania całego procesu. Szybko, bez wychodzenia z domu i bez kuriera.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO WYKORZYSTANIA W ROSSMANNIE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Odebranie vouchera

O przyznaniu vouchera zostaniesz poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Karta podarunkowa zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny  w terminie do 60 dni licząc od momentu, jak otrzymałeś informacje o spełnieniu warunków promocji. Kartę doręczy Ci kurier.

Pamiętaj, że w dniu wydania nagrody, karta musi być aktywna. Nie rezygnuj z karty zaraz po tym jak spełnisz warunki promocji, czy jak otrzymasz pierwszą wiadomość od Banku. Poczekaj cierpliwie na kartę podarunkową do Rossmanna i wtedy dopiero możesz podjąć kroki w celu jej zamknięcia.

Voucher jest ważny 6 miesięcy i nie musisz wykorzystywać go jednorazowo. Możesz z vouchera skorzystać kilka razy, aż nie wyczerpiesz całej kwoty 300 zł. Kartę można realizować w sklepach stacjonarnych.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

Karta Kredytowa Simplicity jest kartą darmową. Oznacza to, że nie ponosisz opłaty rocznej i miesięcznej za swoją kartę główną. Nie płacisz za korzystanie z karty czy za transakcje bezgotówkowe, jeżeli spłacasz je w terminie. Karta nie obciąża Twojego budżetu, jeżeli korzystasz z niej rozsądnie i z rozwagą, czyli nie wydajesz z niej pieniędzy  ponad stan, na jaki pozwala Ci Twój portfel.

Celem tej promocji jest wydanie na przestrzeni 3 miesięcy 2000 zł bezgotówkowo i tego się trzymaj. To co miałbyś wydać ze swojego konta osobistego, wydaj z karty aby spełnić warunek promocji, a następnie spłać zadłużenie w podanym na wyciągu terminie.

Pamiętaj również, aby nie wypłacać kartą pieniędzy z bankomatów, albo żeby nie wykonywać przelewów z karty – są to transakcje gotówkowe, za które bank obciąży Cię prowizją.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)