W Nest Banku kolejna promocja, dzięki której możesz zdobyć premię w wysokości 200 zł. Oferta przeznaczona jest dla osób, które pobierają świadczenie w Programie Rodzina 500+, ale co najważniejsze wcale nie trzeba być nowym Klientem. Warto też wspomnieć, że osoby prowadzące działalność gospodarczą, które posiadają konto firmowe także mogą z promocji skorzystać. Zobaczmy, co zrobić, aby otrzymać premię 200 zł i jakie jeszcze korzyści wynikają z posiadania produktów w Nest Banku.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji skorzystają nowi i obecni Klienci Banku, którzy pobierają świadczenie w Programie Rodzina 500+. Promocja kierowana jest do osób, które posiadają bądź otworzą klasyczne Konto Osobiste oraz do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od dnia 01.08.2017 r. do odwołania przez Bank. O ewentualnym wycofaniu promocji zostaniecie również poinformowani na naszym blogu.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Jeżeli jesteś nowym Klientem Nest Banku zacznij od otwarcia bezpłatnego Konta Osobistego, korzystając z dedykowanej strony promocji. Bez względu na to czy już masz Konto osobiste, czy dopiero je otwierasz pamiętaj, że konieczne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych, oraz zgód na otrzymywanie informacji handlowych. Mając już pełny dostęp do swojego Konta osobistego w celu otrzymania nagrody spełnij poniższe warunki:

  • w bankowości elektronicznej lub mobilnej złóż wniosek o przystąpienie do promocji i zaakceptuj regulamin promocji
  • otwórz jedno z konto oszczędnościowych Nest Konto Samodzielne lub Nest Rodzinne Oszczędności. (Zapoznaj się z recenzją Konta Oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności)
  • zapewnij na Konto wpływ świadczenia z tytułu Programu Rodzina 500+ wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego tj.: od 01.10.2017 do 30.09.2018
  • jeżeli jesteś osobą fizyczną zapewnij na konto wpływ w kwocie minimum 2500 zł z tytułu wypłaty wynagrodzenia, renty/emerytury, stypendium, świadczenia z programu Rodzina 500 plus.(Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i posiadasz rachunek firmowy zapewnij na konto wpływ w kwocie minimum 6000 zł oraz zapłać miesięczną zaliczkę podatku dochodowego do us lub pełną składkę ZUS. Zgodnie z regulaminem promocji wpływy na Rachunek Firmowy to suma Zleceń Płatniczych uznaniowych na Rachunku Firmowym pomniejszona o wartość środków pochodzących z przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (osobistymi lub firmowymi) posiadacza Rachunku Firmowego prowadzonymi w Banku lub innych bankach oraz kredytów i lokat.)

Warunki wpływu wynagrodzenia oraz wpływu świadczenia z tytułu Programu rodzina 500+ muszą zostać spełnione w każdym miesiącu kalendarzowym trwania promocji, czyli co najmniej prze okres 12 miesięcy.

Wypłata Premii

Premia wypłacana jest przez 4 kwartały po 50 zł. Łącznie więc w przeciągu roku zyskujemy 200 zł premii pod warunkiem, że w każdym miesiącu kalendarzowym spełnimy powyższe warunki. Premia dla osób fizycznych zwolniona jest z podatku, natomiast osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą muszą rozliczyć podatek we własnym zakresie.

Premia będzie wypłacona na Twoje Konto Osobiste lub rachunek firmowy w terminie 20 dni roboczych od zakończenia danego okresu kwartalnego.

OTWÓRZ DARMOWE NEST KONTO I ODBIERZ 200 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Dodatkowe korzyści

O rekomendowanych przez nas produktach Nest Banku znajdziesz informacje na blogu. Warto wiedzieć, że będąc nowym Klientem, masz możliwość skorzystania z Nest Lokaty Witaj oprocentowanej na 4% w skali roku dla kwoty 10 000 zł na okres 3 lub 6 miesięcy. Lokatę możesz założyć do 30 dni od momentu otwarcia Konta. W ofercie Nest Banku znajdziesz również bogatą ofertę lokat dla obecnych Klientów na różne okresy deponowania, których oprocentowanie wynosi od 2,30% (w przypadku lokaty na 3 miesiące) do 2,70% (w przypadku lokaty na 24 miesiące).

Zachętą jest też samo Nest Konto prowadzone bez opłat i bez spełnianie żadnych dodatkowych warunków. Pełną recenzję tego Konta znajdziesz na naszym blogu w recenzji Darmowe Konta osobiste.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Nest kieszonkowe

Tabela opłat i prowizji Nest Bank

Tabela Oprocentowania Nest Bank