W Banku PKO BP pojawiła się nowa oferta dotycząca programu poleceń dla Konto firmowych. Rejestracji w programie poleceń możesz dokonać od dnia 10.07.2017 r. do 30.09.2017 r. Konto firmowe możesz polecać nawet jeżeli jesteś Klientem indywidualnym. Premia dla poleconego, czyli nowego Klienta to 200 zł, a dla polecającego, czyli obecnego Klienta to 100 zł. Sprawdźmy jakie warunki musisz spełnić, aby przystąpić do Programu Poleceń.

Kto może przystąpić do programu jako polecający?

Polecającym może być każdy obecny Klient, który posiada Konto w PKO BP. Polecać konto firmowe możesz będąc osobą fizyczną lub prowadzącą działalność, przy czym Bank zastrzega, że w przypadku firm polecenia możesz dokonać wyłącznie będąc osobą fizyczną prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub będąc wspólnikiem spółki cywilnej.

Kto może przystąpić do programu jako polecony?

Polecony to nowy Klient, a dokładniej osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub będąca wspólnikiem w spółce cywilnej, która nie posiadała w PKO BP Konta Firmowego i/lub PKO Rachunku dla Biznesu w okresie 3 lat licząc od dnia 10.07.2017 r.

Co zrobić, aby otrzymać premię – warunki promocji 

Bez względu na to czy przystępujesz do programu jako polecony czy jako polecający od otrzymania nagród dzieli Cię kilka korków. Poniżej znajdziesz dokładne informacje co należy zrobić krok po kroku i w przypadku kiedy chcesz polecić konto z zgarnąć 100 zł premii, i w przypadku kiedy masz kod polecenia i chcesz założyć konto aby mieć możliwość odebrania 200 zł premii.

Jeżeli spełniasz warunki opisane powyżej i posiadasz w PKO BP Konto osobiste lub firmowe możesz przystąpić do programu poleceń i zacząć polecać Konta firmowe swoim znajomym. Jak to zrobić?

  • zarejestruj się w programie poleceń za pomocą dedykowanego formularza na stronie Banku
  • podczas rejestracji zaakceptuj regulamin i wyraź zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych
  • przekaż kod polecenia osobie, którą chcesz polecić. Kodem polecenia jest numer telefonu podany przy rejestracji do Programu

Jeżeli spełniasz warunki opisane powyżej i otrzymałeś kod polecenia od znajomego, wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków aby otrzymać swoją premię:

  • otwórz Konto Firmowe lub Rachunku dla Biznesu wraz z umową o Kartę debetową wskazując we wniosku kod polecenia otrzymany od znajomego i wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czas na podpisanie umowy masz do 30.09.2017 r.
  • w terminie 30 dni od momentu otwarcia rachunku firmowego wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą o wartości 200 zł (transakcji bezgotówkowej możesz również dokonać za pomocą aplikacji IKO lub Blikiem). Pamiętaj, że transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane tylko w punktach stacjonarnych, nie przez Internet.
  • w terminie 30 dni od momentu otwarcia rachunku firmowego wykonaj co najmniej jeden przelew do ZUS  za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego

Wypłata premii 

Podobnie jak w przypadku polecenia kont indywidualnych Regulamin tej promocji zakłada dość długi czas weryfikacji i oczekiwania na premię. Pamiętaj, że są to terminy maksymalne a wypłata premii może nastąpić o wiele szybciej. W pierwszej kolejności Bank ma 50 dni licząc od 30.09.2017 r. na weryfikację czy spełniłeś warunki promocji zarówno jako polecony i polecający, a następnie 25 dni na wypłatę premii: 100 zł dla polecającego (nagroda zostanie zwiększona o należny podatek, więc Twój zysk wyniesie 100 zł) i 200 zł dla poleconego (premia podlega opodatkowaniu, więc zysk będzie nieco mniejszy).

Konto Firmowe i Rachunek dla Biznesu

Konta firmowe w PKO BP do najtańszych nie należą, chociaż wszystko zależy od tego jakie obroty ma Twoja firma i w jaki sposób i w jakiej ilości dokonujesz transakcji.

Konto Firmowe to rachunek prowadzony bezpłatnie pod warunkiem wykonania w danym miesiącu kalendarzowym przelewu do ZUS i dokonania operacji bezgotówkowych kartą debetową  na sumę  co najmniej 500 zł. W przeciwnym wypadku konto będzie Cię kosztować 25 zł.

Rachunek dla biznesu również może być bezpłatny pod warunkiem wpływu w danym miesiącu kalendarzowym w wysokości co najmniej 50 000 zł. W przeciwnym wypadku konto będzie Cię kosztować 49 zł. Oba rachunki prowadzone są bezpłatnie przez 6 miesięcy pod warunkiem, że prowadzisz swoją działalność krócej niż 12 miesięcy.

Opłata za Kartę debetową w pierwszych 12 miesiącach nie jest pobierana. W przypadku kolejnych lat, po okresie 12 miesięcy opłata roczna za kartę debetową wynosi 30 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin programu Moja Firma Moje Konto

Zasady programu Moja Firma Moje Konto

Tabela Opłat i prowizji Konto Firmowe

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)