Konta Direct dla Firmy przeznaczone jest zdecydowanie dla aktywnych Klientów, czyli takich którzy będę traktować Konto ING Banku Śląskiego jako główny rachunek do przeprowadzania transakcji biznesowych. Za konto nie poniesiemy opłaty jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym wykonamy co najmniej jeden przelew na ZUS lub zasilimy Konto kwotą 2 000 PLN. Dopuszczalne są tutaj wszystkie wpływy na konto w tym wpłaty gotówkowe, ważne aby nie był to przelew pomiędzy naszymi rachunkami firmowymi. Ten sam warunek musi zostać spełniony abyśmy nie ponosili opłaty za przelewy internetowe, w innym wypadku zapłacimy za każdy przelew 0,90 PLN. Podobnie ma się sytuacja z opłatą za kartę. Jeżeli w  danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy transakcje kartą wydaną do rachunku na łączną kwotę 300 PLN, unikniemy opłaty w wysokości 7 PLN. Dla osób, które mają stałe dochody z działalności i co miesiąc dokonują zasilenia i innych operacji bankowych nie powinno być to problemem, ale jeżeli ktoś otrzymuje mniejsze wpływy i nie zamierza aktywnie korzystać z Konta Direct dla Firmy zdecydowanie nie powinien się na to konto decydować.

Ponadto nie zapłacimy za wyciągi elektroniczne, a także za ustanowienie, modyfikację i odwołanie zlecenia stałego w bankowości elektronicznej. Bezpłatne są także wypłaty gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego i w bankomatach sieci Planet Cash w kraju. W pozostałych bankomatach darmowa jest jedynie pierwsza wypłata, każda kolejna będzie nas kosztować 2,50 PLN. Zapłacimy również za wpłaty gotówki w Placówkach Banku. Nawet jeżeli wpłaty są dokonywane na nasze konto firmowe przez osoby trzecie to Bank obciąży je prowizją.

Warto też dodać, że do Konta Direct dla Firmy mamy do wyboru Kartę Visa lub MasterCard, a wraz z nimi możemy korzystać z dodatkowych programów rabatowych takich jak Buy&Smile, Bankujesz – Zyskujesz i Promocji Visa Business.

100 wizytówek firmowych gratis

Aby uatrakcyjnić ofertę Konta Direct dla Firmy Bank przygotował dodatkową zachętę w postaci 100 darmowych wizytówek firmowych. Zgodnie z regulaminem promocji wizytówki mogą otrzymać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne i partnerskie zwane dalej „Uczestnikiem” lub „Uczestnikami” Promocji, które spełnią łącznie poniższe warunki:

  • od dnia 20.05.2013 r. nie były posiadaczem żadnego KONTA Z LWEM Zysk, Konta z Lwem Direct, Konta Direct dla Firmy lub KONTA Z LWEM w EUR/USD/GBP z oferty dla Przedsiębiorców prowadzonego przez Bank
  • w okresie obowiązywania Promocji podpiszą z Bankiem umowę Konta Direct dla Firmy lub KONTA Z LWEM w EUR/USD/GBP z oferty dla Przedsiębiorców
  • w okresie obowiązywania promocji zalogują się przynajmniej raz do ING BankOnLine klienta

Jak udało nam się potwierdzić z Bankiem do wyboru mamy 3 wzory wizytówek w formacie 85×55 mm: z pomarańczowymi akcentami na białym tle, z turkusowymi akcentami na białym tle lub szara grafika na kremowym tle. Dokładna treść jaka znajdzie się na wizytówkach zależy oczywiście od nas.

W zależności od wybranego wzoru wizytówki są drukowane wg następujących parametrów:
Papier: Caribic Silbergrau 250 g – druk w technilogii popset; Kolory: 1 + 0 (czarny)
Papier: Soporset Premium biały 250 g – druk w technilogii olin; Kolory: 2+0 (P. 3145, Cool Gray 5)
Papier: Soporset Premium biały 250 g – druk w technilogii olin; Kolory: 2+0 (P. 165, Cool Gray 5)

Po spełnieniu warunków, o możliwości wydrukowania wizytówek dowiemy się w terminie 2 tygodni od daty logowania poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej. W wiadomości zostanie nam przekazany link do formularza zamówienia oraz jednorazowy kodem aktywizujący.

OTWÓRZ KONTO DIRECT DLA FIRMY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

TOiP dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

Regulamin promocji „Wizytówka dla Przedsiębiorcy”