Dawno już nie było wpisu o darmowych kontach osobistych, więc pora nadrobić zaległości i dorzucić jeszcze jedną perełkę do naszego zbioru. Dzisiaj o bezpłatnym Koncie Wymarzonym w Raiffeisen Polbank, z programem zakupowym #korzystaj i oprocentowaniem do 0,525% w skali roku.

Za jakie czynności bankowe nie zapłacimy decydując się na Konto Wymarzone?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa, z wyłączeniem wypłat z bankomatów tej sieci zlokalizowanych w placówkach innych banków,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju z kartą Mastercard Debit
  • 0 zł za wpłaty gotówki w kasie w oddziale i we wpłatomatach zlokalizowanych w oddziałach banku

Na Kartę do Konta trzeba jednak uważać. Bank oferuje nam 3 rozwiązania w tym zakresie, MasterCard Debit, Naklejkę zbliżeniową (Minikarta Debit) oraz Kartę Visa. Pomimo tego, że Raiffeisen Polbank daje gwarancję na darmowe wypłaty z bankomatów to mimo wszystko karta może okazać się dla nas kosztowna. Dlaczego? Zobaczymy poniżej:

[table id=21 /]

Najbardziej więc opłaca się wybrać Kartę Visa i rozliczyć w miesiącu jedną transakcję bezgotówkową co pozwoli nam uniknąć opłaty za kartę w wysokości 3 zł, a dodatkowo środki wypłacać z bankomatów zlokalizowanych w Placówkach Banku oraz z bankomatów sieci Euronet. Posiadając Kartę Visa proponuję również zarejestrować ją w Programie Visa Oferty, o czym już kiedyś Wam pisałam.

OTWÓRZ KONTO WYMARZONE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Co jeszcze daje nam Konto Wymarzone?

Do 31.12.2017 r. nasze środki na Koncie Osobistym są oprocentowane według skali poniżej:

  • 0,225% dla kwoty do 10 000 zł (stopa referencyjna NBP x 0,15)
  • 0,525% dla kwot od 10 000,01 zł (stopa referencyjna x 0,35)

Jest to niewiele i korzystając z innych promocji można uzyskać większe oprocentowanie na koncie osobistym, ale z drugiej stronie nie jest to też 0.

Program zakupowy #korzystaj

#Korzystaj to program zakupowy dostępny w Raiffeisen Polbank od 01.04.2017 r. Polega na zbieraniu punków i wymienianiu ich na określone produkty. Żeby przystąpić do programu należy być Klientem Banku i posiadać dostęp do bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu się na swoje konto online należy wybrać „inne usługi”, a następnie przycisk „#korzystaj”. W bankowości internetowej Banku należy zaakceptować Regulamin programu, wyrazić zgody na przekazywanie przez Bank naszych danych osobowych do firmy 2BITS, która jest współorganizatorem akcji zakupowej oraz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych od 2BITS. Konieczne jest również wskazanie posiadanej Karty, którą chcemy do programu zakupowego włączyć.

Wybierając konkretne produkty w programie #korzystaj mamy możliwość płacenia punktami (o ile już je zebraliśmy), podpiętą kartą, albo punktami i brakując część możemy dopłacić kartą. Dostępne kategorie zakupowe to Kultura, Zdrowie, Rozrywka, Podróże i Na co dzień. Znajdziecie tam m.in. książki, magazyny, bilety do kina, czy vouchery do SPA.

Punkty w programie zakupowym będą nam przyznawane za czynności, które znajdziecie w Przeliczniku w przydatnych dokumentach poniżej. Są wśród nich m.in płatności kartą, zalogowanie się do bankowości internetowej i do bankowości mobilnej, za wymianę waluty, za wpływ wynagrodzenia, za zawarcie umowy ubezpieczenia itp. Wszystkie szczegółowe czynności oraz ilość punktów znajduje się w załączniku. Punkty jakie znajdują się w przeliczniku będą naliczane w terminie 7 dni od chwili wykonania poszczególnej czynności znajdującej się w przeliczniku.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Przelicznik – zasady przyznawania Punktów w ramach Programu Zakupowego

Tabela Opłat i Prowizji Raiffeisen Polbank

Regulamin programu zakupowego korzystam