W Banku Millennium można polecać Klientów po zalogowaniu się do swojej bankowości elektronicznej, przez Aplikację Mobilną, Infolinię lub w Placówce Banku. Co ciekawe nagrodę za skuteczne polecenie i spełnienie warunków otrzymuje i polecony i polecający, a do wyboru są aż 4 różne:

 • 4 bilety do kina Helios lub Multikino w formie kodów
 • bon o wartości 80 zł do sklepu empik w formie kodu
 • zwrot za zakupy w wysokości 10% miesięcznie przez 3 miesiące (30 zł miesięcznie, co daje nam 90 zł premii)
 • lokata na 4% na 3 miesiące od kwoty 500 zł do 10 000 zł

Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że spośród tych nagród wybieramy za każdym razem, kiedy skutecznie polecimy znajomego, bądź jakąkolwiek inną osobę 🙂 Promocja trwa od 30.03.2017 r. do 30.03.2018 r.

Polecający i Polecony

Polecać może każda osoba będąca posiadaczem Konta Osobistego w Banku Millennium, która wyraziła zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku i nie wycofa ich przez cały udział w programie. Polecenie odbywa się przez przekazanie osobie nie posiadającej jeszcze Konta 8 cyfrowego kodu polecenia, który możemy wygenerować np. przez Millenet. Dodatkowo zgodnie z Regulaminem „w przypadku Obecnych Klientów Banku posiadających wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, każdy z nich może dokonać rejestracji i zostać samodzielnym uczestnikiem Programu„.

Polecony czy zaproszony – w każdym razie nowy Klient Banku, któremu przekażemy kod polecenia to osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała w Banku żadnych produktów, ani też nie była współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku ani żadnego innego produktu.

Krok po kroku dla nowego Klienta

Jeżeli jesteś nowym Klientem, który w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał w Banku Millennium żadnego produktu, ani też nie byłeś do niego w jakikolwiek sposób upoważniony i otrzymałeś kod polecenia od znajomego, to musisz wykonać kilka kroków:

 • zawierasz umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student podając przy tym Kod Polecenia wypełniając formularz na dedykowanej stronie promocji
 • wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • rejestrujesz się w programie Lubię to polecam
 • w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o Konto dokonujesz bezgotówkowych transakcji Kartą lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet na łączną kwotę minimum 360 złotych

Ważny jest również zapis Regulaminu, który mówi o tym, że upoważniacie Bank do przekazywania informacji o spełnianiu warunków promocji osobie, od której kod otrzymaliście: „Przy dokonywaniu rejestracji do Programu Zaproszony upoważnia Bank do przekazywania Obecnemu Klientowi informacji o dokonanych przez Bank i Zaproszonego czynnościach bankowych, w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Obecnego Klienta nagrody„.

Po zawarciu umowy możesz również wygenerować swój Kod polecenia, przekazywać go znajomym i odbierać nagrody.

Jeżeli nie znacie nikogo od kogo taki kod moglibyście otrzymać, to możecie skorzystać z naszego linku: Otwórz Konto z Kodem Polecenia.

Przyznanie Nagrody

Jeżeli polecony (nowy Klient) spełni warunki w określonym czasie, czyli w przeciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy, zarówno polecony jak i polecający w przeciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków mogą wybrać jedną z 4 wymienionych już nagród. Rodzaj nagrody wybieramy w Millenet, Aplikacji Mobilnej, w placówce Banku, lub na Infolinii.

 • Bon do empiku o wartości 80 zł, oraz 4 bilety do kina Helios lub Multikino są udostępniane w formie kodów przez Millenet lub Aplikacji Mobilnej oraz wysyłane w SMS w terminie 7 dni od momentu ich wybrania, a ich ważność wynosi 60 dni.
 • Zwrot za zakupy w wysokości 10% miesięcznie jest wypłacany raz w miesiącu za płatności kartą lub BLIKIEM dokonane w ciągu kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wybrana nagroda. Jeżeli wybraliśmy nagrodę w kwietniu, to premię otrzymamy za maj, czerwiec i lipiec 2017. Maksymalny zwrot w miesiącu wynosi 30 zł. Jeżeli uda nam się go zdobyć przez 3 miesiące to łączna premia wyniesie 90 zł. Premia będzie wypłacana na nasze Konto Osobiste, do końca kolejnego miesiąca po rozliczeniu transakcji bezgotówkowych. Jeżeli polecicie kilka osób jednocześnie i za każdą będziecie chcieli wybrać ten rodzaj nagrody to jest tutaj małe ograniczenie: ponowne wybranie nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku jest możliwe po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią.
 • Lokata w PLN z oprocentowaniem 4% w skali roku „LUBIĘ TO POLECAM” to depozyt zakładany na 3 miesiące, w kwocie od 500 zł do 10 000 zł, nieodnawialny. Jeżeli zerwiecie go przed upływem 4 miesięcy to odsetki nie zostaną wypłacone, więc warto zastanowić się, ile środków możemy ulokować.

Ile kosztują Konta 360°?

Jeżeli w poprzednim miesiącu rozliczymy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacimy za prowadzeni Konta, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie w przypadku Konta  360° opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonanie 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

Jeżeli jeszcze nie macie Konta w Banku Millennium, to warto też rozważyć skorzystanie z innej promocji, któa trwa w Banku Millennium do 30.06.2017 r. W tamtej promocji możecie zdobyć 360 zł w gotówce, o czym pisaliśmy Wam tutaj: 360 zł premii z Kontem 360º w Millennium Banku. Oczywiście to nie wyklucza Was z późniejszego przystąpienia do programu „Lubię to polecam” i do zdobywania nagród w tej promocji. Ale decyzja należy do Was. Zarówno jedna jak i druga promocja jest bardzo fajna, więc warto rozważyć swój udział i założenie Konta.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin programu Lubię to Polecam w Millennium Banku

Cennik usług – prowizje i opłaty

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)