3-miesięczna Lokata Bezkarna na 3% w skali roku przeznaczona jest dla nowych Klientów, którzy w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie byli posiadaczami tego konta. Oznacza to, że decydując się na Lokatę Bezkarną musimy również otworzyć w Banku konto. Jeżeli posiadaliśmy albo nadal posiadamy Konto Indywidualne BGŻOptima, a mimo wszystko podejmiemy próbę otwarcia Lokat Bezkarnej założona zostanie Lokata standardowa 3 miesięczna.

Lokatę można założyć tylko w momencie składania wniosku o Indywidualnego Konto BGŻOptima. Oferta lokaty nie obowiązuje dla rachunków wspólnych. Ponadto Klient, zakładając Lokatę bezkarną nie może założyć Lokaty bezkompromisowej, o której już Wam pisaliśmy.

PARAMETRY LOKATY

Okres trwania depozytu:
3 miesiące

Ilość depozytów:
maksymalnie jedna Lokata Bezkarna

Oprocentowanie:
Stałe 3,0% w skali roku

Kapitalizacja:
Odsetki kapitalizują się po okresie umownym

Kwota lokaty:
Od 1000 PLN do 20 000 PLN

Utrata odsetek:
Naliczone odsetki zostaną wypłacone do dnia poprzedzającego zerwanie lokaty

Ogromnym plusem lokaty, jest też gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty, co daje nam możliwość rozwiązanie umowy przed 3 miesiącami, a naliczone już odsetki nie zostaną utracone. Oczywiście środki  będą mniejsze, jeżeli depozyt zerwiemy wcześniej ale oprocentowane wg 3% w skali roku.

Lokata ma charakter nieodnawialny, a po jej zakończeniu naliczone odsetki wraz z kapitałem wrócą na nasze konto oszczędnościowe.

OTWÓRZ LOKATĘ BEZKARNĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania Kont i Lokat w BGŻOptima