Pamiętacie promocje 360 zł zwrotu z Kontem 360º lub 360º Student? Właśnie pojawiła się kolejna promocja dotycząca tych dwóch kont, tym razem we współpracy Bankier.pl i Millennium Banku gdzie poza zwrotem możemy jeszcze otrzymać 100 zł premii w gotówce.

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych Klientów, którzy nie byli posiadaczami, współwłaścicielami, pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami czy kuratorami rachunku w Banku po dniu 01.04.2015 r.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od dnia 12.06.2017 r. do dnia 30.06.2017 r. Przy czym złożenie wniosku o konto odbywa się maksymalnie do dnia 28.06.2017 r., a podpisanie umowy do dnia 30.06.2017 r.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji

Warunki otrzymania zwrotu do 360 zł pozostają niezmienne i przeczytacie o tej promocji w naszym wcześniejszym wpisie. Poniżej natomiast znajduje się dokładna lista czynności jakie należy wykonać, aby otrzymać 100 zł premii od Bankiera:

  • rejestrujesz się na stronie promocji podając swój adres email i zaznaczasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez organizatora (Bonnier Business) oraz akceptację regulaminu
  • na podany adres email otrzymujesz link aktywacyjny, a po jego kliknięciu przechodzisz na stronę, na której będziesz mógł założyć Konto 360° lub konto 360° Student wraz z Kartą debetową (wymagane są tutaj zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank Millennium oraz zgoda na zwolnienie z tajemnicy bankowej Banku w celu przeprowadzenia promocji). Pamiętaj, że wniosek o Konto możesz złożyć maksymalnie do dnia 28.06.2017 r. a umowę podpisać do 30.06.2017 r.
  • ponadto w zależności od tego czy założysz Konto 360° czy Konto 360° Student masz do spełnienia dodatkowe, ale proste warunki:

Konto 360° 

W lipcu i sierpniu 2017 r. zasilasz Konto kwotą 1000 zł i wykonujesz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową na dowolną kwotę. Transakcja musi zostać na rachunku zaksięgowana w każdym miesiącu tj.: lipcu i sierpniu, więc nie czekaj z jej wykonaniem do ostatnich dni miesiąca. Transakcje mogą być wykonane kartą lub blikiem w punktach stacjonarnych oraz przez Internet.

Konto 360° Student

W lipcu i sierpniu 2017 r. wykonujesz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową na dowolną kwotę. Transakcja musi zostać na rachunku zaksięgowana w każdym miesiącu tj.: lipcu i sierpniu, więc nie czekaj z jej wykonaniem do ostatnich dni miesiąca. Transakcje mogą być wykonane kartą lub blikiem w punktach stacjonarnych oraz przez Internet.

Wypłata premii

Do dnia 30.09.2017 r. Organizator poinformuje Cię mailowo o przyznaniu premii. Natomiast w terminie 14 dni od momentu przekazania Ci tej informacji dokona wypłaty premii na Konto otwarte w ramach promocji. Najpóźniej do połowy października premia powinna być na Twoim rachunku.

Pamiętaj również, że w wiadomości mailowej od organizatora znajdziesz link z przekierowaniem na stronę promocji, gdzie należy wskazać dane: Twoje imię i nazwisko oraz numer rachunku do wypłaty. Na podanie tych danych masz 14 dni w innym wypadku premia może nie zostać Ci przyznana.

OTWÓRZ KONTO 360º LUB 360º STUDENT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

360 zł zwrotu za transakcje

Recenzję promocji, w której Millennium Bank zwraca nam środki za zakupy w maksymalnej kwocie 360 zł znajdziesz w odrębnym wpisie, do którego link już podałam. Pamiętaj, że aby otrzymać zwrot do 360 zł w każdym z 6 miesięcy po zawarciu umowy musisz zalogować się do bankowości elektronicznej, zaksięgować na koncie w danym miesiącu kalendarzowym co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartę lub blikiem, a w przypadku w przypadku otwarcia Konta 360º zapewnić wpływ na rachunek na minimum 1000 zł. Warunki niemal identyczne jak te opisane powyżej, przy czym należy je wykonywać przez 6 miesięcy. Zwrot jaki otrzymamy to 2% łącznej wartości płatności kartą maksymalnie 30 zł oraz 5% łącznej wartości płatności BLIK maksymalnie 30 zł. Łącznie 60 zł miesięcznie a 360 zł w okresie 6 miesięcy.

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

Jeżeli w poprzednim miesiącu rozliczymy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacimy za prowadzeni Konta, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie w przypadku Konta  360° opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

Otwierając Konto 360° warto też skorzystać z Konta Oszczędnościowego, które dla nowych środków do kwoty 100 000 zł daje nam oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku i 1,7% dla nadwyżki środków ponad 100 000 zł. O tej promocji pisałam Wam pod koniec kwietnia: 2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”

Cennik usług – prowizje i opłaty Millennium Bank

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł – 5 edycja

Regulamin Promocji Nowe Środki na KO PRofit

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)