Ostatnio recenzowaliśmy promocję rachunku firmowego w mBanku z premią do 250 zł, dziś przyszła kolej na PKOBP, który za założenie Konta Firmowego i spełnienie bardzo prostych warunków przyznaje premię w wysokości 100 zł, a do tego posiada całkiem korzystne warunki prowadzenia Konta w zakresie opłat i prowizji o ile ktoś aktywnie z takiego rachunku korzysta.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji skorzystają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy, oraz tacy, którzy dla danego numeru NIP nie posiadają w Banku Konta Firmowego w momencie przystąpienia do promocji.

Okres przystąpienia do promocji?

Promocja trwa od dnia 12.06.2017 r. do dnia 14.07.2017 r.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji 

Jeżeli nie prowadzisz swojej działalności dłużej niż 12 miesięcy i nie posiadasz dla danego numer NIP rachunku firmowego w PKOBP, od otrzymania nagrody dzielą Cię zaledwie 2 kroki:

I to wszystko 🙂

Wypłata premii

Premia 100 zł zasili Twój nowo otwarty rachunek  do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz warunki promocji, czyli dokonasz płatności ZUS.

OTWÓRZ KONTO FIRMOWE W PKOBO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Firmowe?

Jeżeli prowadzisz działalność krócej niż 12 miesięcy (a z pewnością tak jest, ponieważ jest to jeden z warunków jakie pozwalają Ci do promocji przystąpić) to nie ponosisz opłaty za prowadzenie Konta Firmowego przez pierwsze pół roku. Po pół roku, aby rachunek nadal był bezpłatny musisz już spełnić dwa warunki: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym przelew do ZUS i dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 500 zł. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione opłata za prowadzenie wyniesie 25 zł. Jeżeli aktywnie korzystasz z Konta Firmowego nie musisz obawiać się o koszty. Jeżeli już teraz wiesz, że nie spełnisz warunków dotyczących prowadzenia rachunku bezpłatnie, pamiętaj aby po otrzymaniu premii po prostu z niego zrezygnować.

Z Kontem Firmowym nie zapłacisz także za 30 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu, każdy kolejny to 1 zł za sztukę. Taki pakiet 30 darmowych przelewów otrzymujesz co miesiąc. Bezpłatne są także wypłaty środków w bankomatach PKOBP oraz wpłaty we wpłatomatach PKOBP pod warunkiem, że suma wpłat w danym miesiącu nie przekroczy kwoty 50 000 zł.

Opłata za kartę debetową w pierwszym roku wynosi 0 zł, natomiast za każdy kolejny rok Bank pobiera opłatę roczną, nie miesięczną w wysokości 30 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji 100 zł dla Twojej firmy

Tabela Opłat i prowizji dla firm PKOBP

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)