Informowaliśmy Was dzisiaj o promocji w Banku BGŻ BNP Paribas, w której do zgarnięcia mamy premię w wysokości 300 zł zwrotu za transakcje oraz 100 zł premii do wykorzystania na bonprox, teraz dorzucamy jeszcze jedną, w której poza standardowym zwrotem za transakcje Bank przyznaje nagrodę dodatkową w wysokości 100 zł do wykorzystania na Allegro w Dziale „Dziecko”.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli w okresie od 26.11.2016 r. do dnia 25.05.2017 r. nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem Konta Osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.

OKRES PRZYSTĄPIENIA DO PROMOCJI

Z promocji skorzystasz w okresie od 26.05.2017 r. do 19.06.2017 r. przy czym pula nagród została ograniczona i wynosi 1000 rejestracji w promocji. Oznacza to, że promocja może zakończyć się przed wskazanym terminem.

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ PREMIĘ – WARUNKI PROMOCJI

Jeżeli spełniasz warunek karencji, czyli na pół roku przed przystąpieniem do promocji z Allegro nie byłeś posiadaczem Konta Osobistego w Banku, możesz przystąpić do spełnienia kilku następujących kroków, jakie dzielą Cię od zdobycia premii:

  • do dnia 19.06.2017 r. rejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji, wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (Ad Astra), oraz upoważniasz Bank do przekazania Organizatorowi informacji objętych tajemnicą, które są niezbędne do przeprowadzenia promocji i otrzymania premii
  • do dnia 19.06.2017 r. po dokonaniu rejestracji, składasz wniosek o Konto Optymalne wraz z Kartą debetową i bankowością elektroniczną (wniosek będziesz mógł złożyć zaraz po dokonaniu rejestracji klikając w przycisk „otwórz konto”)
  • do dnia 30.06.2017 r. podpisujesz umowę ramową, czyli umowę o Konto wraz z Kartą i usługą bankowości elektronicznej
  • w lipcu 2017 r. dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł oraz zasilasz swoje konto kwotą 1000 zł (zasilenie na kwotę 1000 zł najlepiej wykonać z innego rachunku w banku zewnętrznym, ponieważ regulamin wyklucza przelewy wewnętrzne w tym te z kont BGŻOptima, wpłaty gotówkowe, oraz uruchomienia kredytów)

WYPŁATA PREMII

Kod o wartości 100 zł, do wykorzystania na stronie bonprix.pl zostanie przekazany w formie wiadomości SMS do dnia 15.09.2017 r. Wcześniej, bo do dnia 25.08.2017 r. zostaniemy poinformowani mailowo o spełnieniu warunków i o tym, że premia zostanie nam przyznana. Zgodnie z Regulaminem Nagroda może być wykorzystana do dnia 28.02.2018, jednorazowo, tzn. podczas jednych zakupów w serwisie allegro.pl. w dziale „Dziecko”.

300 ZŁ ZWROTU ZA TRANSAKCJE

Szczegóły tej promocji znajdziesz na naszym blogu, ponieważ recenzję przygotowywaliśmy dla Was w maju 2017 r. Pokrótce: zwrot w wysokości 2% (25 zł miesięcznie) od transakcji bezgotówkowych kartą, będzie naliczany przez okres 12 miesięcy. Żeby otrzymać maksymalny miesięczny zwrot, czyli 25 zł musimy rozliczyć transakcje na kwotę 1250 zł. Zwrot zostanie wykonany na nasze konto do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia transakcji bezgotówkowych.

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE I ODBIERZ PREMIE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa Prowizji i Oplat Rachunkow bankowych w BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji Premia dla dziecka

Regulamin-promocji-Konto-Money-Back

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)