Nie tak dawno w Banku BGŻ BNP Paribas pojawiło się nowe Konto Optymalne, prowadzone bezpłatnie, a dodatkowo rozpieszcza nas licznymi promocjami. W promocji „Modne Konto” mamy możliwość zdobycia premii w wysokości 100 zł do wykorzystania w bonprox.pl, oraz zwrotu środków za zakupy do kwoty 300 zł. Jeżeli spełnimy wszystkie warunki, a są one bardzo proste, nasza premia może wynieść aż 400 zł.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 26.11.2016 r. do dnia 25.05.2017 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Okres przystąpienia do promocji

Z oferty można skorzystać w okresie od 26.05.2017 r. do 19.06.2017 r. przy czym należy pamiętać, że pula nagród została ograniczona i wynosi 1000 rejestracji w promocji.

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ PREMIĘ – WARUNKI PROMOCJI

Jeżeli spełniasz warunek karencji, czyli nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem Konto Osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas na pół roku przed przystąpieniem do tej promocji, do zdobycia premii dzieli Cię zaledwie kilka prostych kroków:

 • do dnia 19.06.2017 r. rejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji, wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (Ad Astra), oraz upoważniasz Bank do przekazania Organizatorowi informacji objętych tajemnicą, które są niezbędne do przeprowadzenia promocji i otrzymania premii
 • do dnia 19.06.2017 r. po dokonaniu rejestracji w promocji składasz wniosek o Konto Optymalne wraz z Kartą debetową i bankowością elektroniczną (wniosek będziesz mógł złożyć zaraz po dokonaniu rejestracji klikając w przycisk „otwórz konto”)
 • do dnia 30.06.2017 r. podpisujesz umowę ramową, czyli umowę o Konto wraz z Kartą i usługą bankowości elektronicznej
 • w lipcu 2017 r. dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł oraz zasilasz swoje konto kwotą 1000 zł (zasilenie na kwotę 1000 zł najlepiej wykonać z innego rachunku w banku zewnętrznym, ponieważ regulamin wyklucza przelewy wewnętrzne w tym te z kont BGŻOptima, wpłaty gotówkowe, oraz uruchomienia kredytów)

Wypłata premii

Kod o wartości 100 zł, do wykorzystania na stronie bonprix.pl zostanie przekazany w formie wiadomości SMS do dnia 15.09.2017 r. Wcześniej, bo do dnia 28.08.2017 r. zostaniemy poinformowani mailowo o spełnieniu warunków i o tym, że premia zostanie nam przyznana.

300 zł zwrotu za transakcje 

O tej promocji pisałam Wam już wcześniej w recenzji Darmowe Konto Optymalne i 300 zł zwrotu w BGŻ BNP Paribas, więc zachęcam Was do przeczytania informacji na temat szczegółów promocji. Ale dla przypomnienia premia w postaci zwrotu w wysokości 2% (25 zł miesięcznie) od transakcji bezgotówkowych kartą, będzie naliczana przez okres 12 miesięcy. Żeby otrzymać maksymalny miesięczny zwrot, czyli 25 zł musimy rozliczyć transakcje na kwotę 1250 zł. Zwrot zostanie wykonany na nasze konto do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia transakcji bezgotówkowych.

Z promocji wyłączone są transakcje posiadające następujące kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE I ODBIERZ PREMIE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Konto Optymalne

 

Konto  Optymalne jest prowadzone bezpłatnie, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za Kartę debetową do Konta, chyba że będzie to nośnik zbliżeniowy, za który zapłacimy 1 zł. Nie zapłacimy za wypłaty środków z Bankomatów  BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce – pozostałe wypłaty z innych bankomatów to każdorazowo 5 zł, a dodatkowo bez prowizji wypłacimy środki za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance. Przy wypłatach dokonywanych za granicą warto mieć jednak na uwadze, że możemy stracić na przewalutowaniu. Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w Tabeli załączonej poniżej.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa Prowizji i Opłat BGŻ BNP Paribas

Regulamin-promocji-Konto-Money-Back

Regulamin promocji Modne Konto

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)