Od 08.05.2017 r. do 09.06.2017 r. możemy przystąpić do promocji w PKO BP i otrzymać bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Empik. Przewidziana pula nagród wynosi 4 800 sztuk, więc promocja może zakończyć się szybciej. W promocji może wziąć udział każda osoba, która nie posiadała jeszcze Konta w Banku PKO BP lub Inteligo.

W związku z tym, że w promocji można otworzyć PKO Konto Pierwsze, które jest przeznaczone dla młodzieży w wieku od 13 lat do 18 lat lub PKO Konto Dziecka przeznaczone dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, zgłoszenia do PKO Konto Dziecka promocji oraz podpisania umowy dokonują rodzice.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji Rodzic osoby niepełnoletniej, który zdecyduje się na PKO Konto Dziecka do dnia 09.06.2017 r. musi wykonać następujące kroki:

W przypadku PKO Konto Pierwszego czynności mogą być wykonane przez osobę niepełnoletnią w wieku od 13 lat do 18 lat, za zgodą rodzica. Warunki jakie należy spełnić są następujące:

Przyznanie nagrody

Nagroda w postaci Ekarty do sklepu Empik o wartości 50 zł zostaną przekazane poprzez serwis iPKO Rodzica. Aby posiadać do niego dostęp, należy aktywować iPKO przy pierwszym logowaniu. Zgodnie z Regulaminem promocji nagrody będą wydawane w dwóch turach, a o dokładnym terminie otrzymania karty podarunkowej decyduje data spełnienia warunków:

Nagrody będą wydawane w dwóch turach: do 30 maja 2017 r. i do 23 czerwca 2017 r. według kolejności spełnienia przez Uczestników Promocji wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody. W turze do 30 maja 2017 r. wydane zostaną Nagrody Uczestnikom Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do dnia 19 maja 2017 r., a w turze do dnia 23 czerwca 2017 r. Nagrody zostaną wydane Uczestnikom Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do dnia 9 czerwca 2017 r.

Ile kosztuje PKO Konto Pierwsze i PKO Konto Dziecka

Zarówno jedno jak i drugie Konto prowadzone jest bezpłatnie, nie zapłacimy także za podstawowe czynności zlecane przez Internet. W przypadku PKO Konta Pierwszego należy uważać na opłatę związaną z Kartą do rachunku, która wynosi 3,90 zł miesięcznie. Opłaty możemy uniknąć jeżeli wykonane zostaną 2 operacje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku (Okres, za który jest pobierana opłata miesięczna za kartę uzależniony jest od daty wydania karty).

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Konto na dzień dziecka

Tabel Opłat i prowizji PKO BP

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)