Kolejna edycja promocji, w której za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim otrzymamy premię. W nowej edycji Bank dorzuca dodatkowe 20 PLN, więc łączna premia do zdobycia to nie 100 a 120 PLN premii. Zasady nie różnią się zbytnio od poprzednich edycji, a z promocji możemy skorzystać w okresie od 1 marca 2017 r. do 14 kwietnia 2017 r. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, z promocji mogą obecnie skorzystać Klienci, którzy od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie byli właścicielami ani współwłaścicielami w Konta Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Ponadto aby przystąpić do promocji konieczne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Warunki promocji

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej, musimy mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty, który jest podstawą do podpisania umowy. Konto zakładamy w kilku prostych krokach, a nagroda zostanie przyznana za spełnienie bardzo prostych warunków:

  • w terminie od 1 marca 2017 r. do 14 kwietnia 2017 r. wypełniamy formularz zgłoszeniowy otwierając konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z Kartą Debetową oraz Kontem Oszczędnościowym jeżeli nie posiadaliśmy go wcześniej 
  • maksymalnie do 14 sierpnia 2017 r. musimy wykonać transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na łączną kwotę 1000 PLN (transakcje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane, co oznacza, że nie możemy ich anulować itp.), przy czym transakcji autoryzowane kodem Blik musimy wykonać co najmniej 3. Jeżeli nie wykonamy 3 transakcji Blikiem nasza premia wyniesie jedynie 100 PLN. 

I to w zasadzie tyle 🙂 Nie wiem jak Wy, ale mnie bardzo cieszą warunki promocji, a także przejrzystość regulaminu. Te osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na posiadanie Konta w ING, mają szansę nadrobić zaległości w tej edycji i złapać trochę dodatkowe gotówki. Ważne jest też to, aby do momentu wypłaty nagrody, która nastąpi maksymalnie do dnia 15 września 2017 r. na Konto Oszczędnościowe, nie rezygnować z Konta ani z Karty Debetowej.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO Z LWEM

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Jakie Konto wybrać?

Po ostatniej zmianie w Tabeli Opłat i Prowizji, o której Was informowaliśmy Konto z Lwem Direct oraz Konto z Lwem Komfort co raz mniej się od siebie różnią. Kiedyś Konto Komfort dawało dużą swobodę bezpłatnej obsługi w Oddziałach. Po zmianach opłat, bardziej opłaca się oba Konta prowadzić przez Bankowość Elektroniczną. Natomiast nadal tańszym w obsłudze rachunkiem jest Konto z Lwem Direct. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a Konto Komfort kosztuje nas 12 lub 6 zł miesięcznie. Czynności bankowe, które wykonujemy najczęściej zestawiliśmy w tabeli. Po więcej informacji zajrzyjcie do Tabeli Opłat również na dole wpisu.

Warto też wspomnieć, że oba rachunku dają możliwość skorzystania z usługi Smart Saver polegającej na odkładaniu konkretnej sumy środków przy każdorazowym dokonywaniu płatności. Artykuł o formach regularnego oszczędzania za pomocą usługi Saver, znajdziecie na naszym blogu: Regularne oszczędzanie, dzięki automatycznemu odkładaniu środków. Atrakcyjny jest również Program Bankujesz-Zyskujesz, dzięki któremu zbieramy punkty i kupujemy tańsze produkty, albo wymieniamy je na kody rabatowe. Co prawda Bankujesz-Zyskujesz zostanie już niebawem wycofany, ale w zamian za to Bank szykuje inne ciekawe zniżki i promocje zakupowe.

 

[table id=20 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Do 120 zł za otwarcie Konta”

Tabela Opłat i Prowizji ING

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)