W T-mobile Usługi Bankowe wystartowała promocja dla obecnych Klientów: „Zgarnij 100 zł za płatności mobilne”. Nie każdy jednak z tej oferty będzie mógł skorzystać. Bank samodzielnie wybiera Klientów, wysyłając do nich zaproszenia i tylko te osoby, mogą powalczyć o 100 zł premii w formie bonu, do wydania w Decathlon.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest kierowana do obecnych Klientów Banku posiadających Konto Osobiste, kartę do konta i aplikację mobilną. Z promocji skorzystasz pod warunkiem otrzymania od Banku zaproszenia do wzięcia w niej udziału.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 03.10.2017 r. do 30.11.2017 r. ale pula nagród została ograniczona. Bank ma do rozdania wyłącznie 400 Kart podarunkowych.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać bon?

Jeżeli spełniasz warunki opisane powyżej, czyli jesteś już Klientem T-mobile Usługi Bankowe posiadającym Konto, kartę debetową i bankowość mobilną, a dodatkowo otrzymałeś od Banku zaproszenie do wzięcia udziału w promocji (zaproszenie będzie widoczne po zalogowaniu do bankowości elektronicznej banku), to konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków:

Żeby wziąć udział w promocji konieczne jest również wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgód na otrzymywanie informacji handlowych. Jeżeli nie masz wyrażonych zgód możesz to zrobić na Infolinii Banku lub w Placówce.

Jak wspomniałam wcześniej, w promocji jest do zdobycia tylko 400 kart podarunkowych. Zgodnie z regulaminem promocji „W przypadku, gdy liczba Klientów uprawnionych do otrzymania Premii będzie przekraczała dostępną pulę kart podarunkowych firmy Decathlon, o otrzymaniu Premii będzie decydować Dzień przystąpienia do Promocji – uprawnieni do otrzymania Premii będą Uczestnicy, którzy jako pierwsi przystąpili do Promocji„. Niestety na stronie promocji nie pojawia się informacja, ile jeszcze kart podarunkowych pozostało do zdobycia, więc może okazać się, że nawet jeżeli do niej przystąpisz i spełnisz warunki to bonu do Decathlonu nie będzie. W końcu nigdzie nie ma informacji, czy masz jeszcze szansę zdobyć bon, czy nie.

Z transakcji wykonanych kartę w technologii HCE nie będą uwzględniane operacje, które mają przypisane następujące kody MCC:

  • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012 – określający instytucje finansowe,
  • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Otrzymanie bonu 

Voucher o wartości 100 zł zostanie Ci przekazany do 31.01.2018 r. jednak regulamin nie podaje informacji, w jakiej formie będzie on dostarczony. Warto więc styczniu sprawdzać pocztę, bankowość, czy korespondencję. Bon możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych Decathlon oraz w sklepie internetowym. Szczegóły w Regulaminie promocji.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)