Od 02.08.2016 do 17.08.2016 r. w mBanku trwa promocja na eKonto, dzięki któremu możemy zarobić nawet 500 PLN:

10 PLN na powitanie – za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h

250 zł za transakcje – 2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK-iem – max 50 zł/m-c. Aby otrzymać 250 zł zwrotu (50 zł x 5), należy w każdym z 5 miesięcy: zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł

240 zł extra bonus – za łączne spełnienie warunków promocji w każdym z 5 miesięcy

Do promocji można przystąpić od 02.08.2016 do 17.08.2016 r., natomiast promocja trwa od 02.08.2016 r do 30.04.2017 r. Oznacza to, że umowę o eKonto musimy zawrzeć maksymalnie do dnia 17.08.2016 r., natomiast czas na spełnienie warunków jakie opisane zostały w regulaminie aby otrzymać premię w wysokości maksymalnej 500 PLN mamy do 30.04.2017 r.

Co zrobić żeby przystąpić do promocji?

  • Przede wszystkim promocja kierowana jest do nowych Klientów. Z premii więc nie skorzystają użytkownicy innych kont w mBanku, którzy je zamkną na rzecz eKonta.
  • Dodatkowo rachunki wspólne wyłączone są z oferty premiowej. Musisz być zatem nowym Klientem i wyrażać chęć założenia konta indywidualnego, a nie wspólnego.
  • Premiowaniu podlegają dwa rodzaje kont: eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus
  • Należy również pamiętać o zaakceptowaniu Regulaminu Promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”
  • Aktywacja dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej musi nastąpić w przeciągu 24h od otwarcia w systemie bankowym rachunku eKonto

Zakładając konto za pośrednictwem witryny internetowej należy zwrócić szczególną uwagę na wybierane opcje. Niech Was nie zwiedzie możliwość wyboru jak poniżej. Żeby otrzymać 500 PLN od mBanku musimy wybrać jedyną dostępną dla tego konta kartę MasterCard Debit PayPass.

karta debetowa

Za wykonanie opisanych powyżej czynności Bank zasili nasz nowo otworzony rachunek kwotą 10 PLN.

250 zł za transakcje – za co i kiedy?

Kwota 250 PLN nie jest wypłacana jednorazowa. Bank przelewa na eKonto raz w miesiącu maksymalnie po 50 PLN.  Żeby otrzymać łączną kwotę 250 PLN, musimy przez następne 5 miesięcy spełnić następujące warunki:

  • należy w każdym z 5 miesięcy zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej,
  • należy w każdym z 5 miesięcy zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek
  • należy w każdym z 5 miesięcy wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł

Co ważne, w każdym z 5 miesięcy nie oznacza, raz na 5 miesięcy tylko co miesiąc. Dodatkowo należy pamiętać, że jeżeli którakolwiek z wykonanych przez nas operacji zostanie anulowana, Bank nie zaliczy jej do spełnionych warunków opisanych powyżej.

Kwota 50 PLN zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym Uczestnik Promocji spełnił warunki. Jeżeli więc spełnimy warunki we wrześniu, to pierwszą premię otrzymamy na koniec października.

Wysokość zwracanej premii to 2% wartości płatności kartą i 4% wartości płatności BLIK. Należy tutaj również pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy, której regulamin nie określa. Wykonanie transakcji kartą, nie jest równoznaczne z rozliczeniem transakcji. Na rozliczenie operacji kartą Bank ma 7 dni, więc jeżeli nasze transakcje wykonywane są pod koniec miesiąca, nie mamy gwarancji, że zostaną rozliczone w tym samym dniu, czy w tym samym miesiącu. W tej sytuacji lepiej wykonywać je wcześniej nie czekając na ostatnią chwilę.

240 zł extra bonus

Trzecia premiąa czyli 240 PLN jest wypłacana za spełnienie wszystkich warunków opisanych powyżej. Oznacza to, że zostanie wypłacona jednorazowo na otworzone przez nas eKonto po 5 miesiącach, w których uda nam się spełnić warunki uczestnictwa w promocji.

Czego regulamin nie określa?

Z uwagi na to, że promocja trwa do 30.04.2017 r. w mojej głowie zrodziło się pytanie dlaczego, skoro termin do jej przystąpienia mija już za 4 dni. Z tym pytaniem udaliśmy się na Infolinię mBanku mając nadzieję, iż Pracownikom uda się rozwiać nasze wątpliwości. Niestety przekazywane przez Pracowników informacje były tak sprzeczne, że nie można wierzyć im na słowo. Z naszej strony padły również sugestię, dotyczące samych dat oraz pytania czy możliwe jest otrzymanie premii jeżeli po aktywacji konta następne warunki promocji zaczniemy spełniać np.: w listopadzie, albo jeżeli warunki będę spełniane nieregularnie, np.: we wrześniu dokonamy wszystkich opisanych w regulaminie czynności, w październiku nie, ale w listopadzie, grudniu styczniu i lutym już tak. Niestety nie udało nam się tego dowiedzieć.

Kolejną rzeczą, która budzi wątpliwości to samo wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą. Pytanie jakie padło z naszej strony to czy transakcje muszą być wykonane, czy rozliczone, ponieważ to dwie różne rzeczy, a przy założeniu, że Bank ma 7 dni na rozliczenie transakcji bezgotówkowej to istnieje duże ryzyko, iż wykonane transakcje na koniec danego miesiąca zostaną rozliczone dopiero w miesiące następnym.

W regulaminie brak jest również informacji na temat tego, czy Bank zażąda zwrotu prowizji w przypadku zamknięcia rachunku tuż po otrzymanych przez nas premiach.

 

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)