Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o promocyjnym Koncie firmowym w mBanku z premią do 250 zł, teraz Bank dorzuca jeszcze jedną promocję, w której za otwarcie rachunku firmowego możemy otrzymać zwrot środków za zakup pakietu Microsoft Office 365, a dodatkowo dostajemy dwuletnią gwarancję braku opłat między innymi za prowadzenie Konta i Kartę debetową.

Promocja na mBiznes Konto ze zwrotem za zakup pakietu Office 365 trwa od 21.04.2017 r. do 30.06.2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 stuk pakietów MS Office 365 Business. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP w okresie dwóch lat od dnia 20.04.2017 r.

Warunki promocji 

W promocji mogą wziąć udział firmy, a dokładniej osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Aby otrzymać zwrot za zakup pakietu MS Office 365 Business, który obejmuje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access należy:

Przyznanie premii

W związku z tym, że w promocji cena pakietu MS Office 365 Business została obniżona z 369 zł na 199 zł netto, Bank zwróci nam na mBiznes Konto standard kwotę 199 zł. Pierwsza premia w wysokości 100 zł zasili nasze konto po dokonaniu pierwszej płatności ZUS na 250 zł, a druga premia w wysokości 99 zł zasili nasze konto po dokonaniu drugiej płatności ZUS na kwotę 250 zł. Premia zostanie przelana na rachunek firmowy do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym opłacimy składkę ZUS.

Dodatkowo żeby aktywować usługę Office 365, Bank przekaże nam kod promocyjny, który należy wpisać na stronie dedykowanej do zakupu usługi. Co prawda regulamin nie wyjaśnia, w jaki sposób kod promocyjny zostanie nam przyznany, ale z Pracownikiem Banku udało nam się potwierdzić, że przyjdzie na adres mailowy wskazany podczas otwierania rachunku.

Ponadto otwierając mBiznes Konto Standard zostajemy zwolnieni z wybranych opłat na 24 miesiące od momentu zawarcia umowy:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku firmowego
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę debetową do konta
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski
PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „mBiznes Konto z MS Office dla firm”

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)