W tej promocji Euro Bank i  ITI Neovision S.A. łączą siły, a co za tym idzie możemy zyskać tańszy abonament w NC+ oraz brak opłat za konto, zwrot opłaty za kartę do konta oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Promocja trwa od 18.04.2017 r. do 31.12.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które mają umowę zawartą z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+ oraz osoby, które na 12 miesięcy przed przystąpieniem do tej promocji nie posiadały Konta w Euro Banku. Maksymalny zwrot jaki możemy otrzymać w związku z posiadaniem umowy w nc+ to 240 zł (20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy)

Warunki promocji

Jeżeli spełniasz warunki, o których wspomniałam powyżej, czyli nie byłeś posiadaczem konta w przeciągu ostatnich 12 miesięcy i masz umowę z nc+ to wystarczy, że przejdziesz jeszcze kilka prostych kroków i możesz otrzymać aż 240 zł zwrotu z tytułu abonamentu nc+:

  • wypełniasz formularz rejestracyjny aby wziąć udział w promocji
  • zawierasz z Bankiem umowę o Konto Active lub Prestige wraz z Kartą debetową do Konta maksymalnie do 31.12.2017 r. Umowę możesz zawrzeć także w placówce Banku, ale najpierw musisz zarejestrować się w promocji wypełniając formularz
  • następnie w każdym miesiącu, który podlega premiowaniu należy dokonać co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 50 zł oraz opłacić abonament jaki posiadamy w nc+.

Co istotne transakcja kartą musi zostać wykonana, a nie koniecznie zaksięgowana w miesiącu jej wykonania. Regulamin promocji mówi, że pod uwagę brana jest data dokonania Transakcji, a nie data księgowania Transakcji przez Bank. To dla nas zdecydowany plus, ponieważ zazwyczaj transakcje muszą być zaksięgowane, więc niebezpiecznie jest je wykonywać na koniec danego miesiąca. Tutaj Bank ewidentnie mówi o dokonaniu transakcji w danym miesiącu, co oznacza, że te wykonane na koniec mogą zostać zaksięgowane w następnym miesiącu.

Dodatkowo jeżeli w którymś z 12 miesięcy nie spełnicie warunku to nie tracicie prawa do pozostałych premii. Nie otrzymacie co prawda premii za miesiąc w którym nie wykonaliście transakcji i nie opłaciliście abonamentu, ale jeżeli w kolejnych miesiącach ponownie ten warunek zaczniecie spełniać, to premia będzie nadal przelewana na Wasze Konto.

Wypłata premii 

Premia będzie wypłacana w wysokości 20 zł miesięcznie na otwarte w Euro Banku Konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Łączna kwota premii jaką możemy otrzymać przez okres 12 miesięcy to 240 zł, które jest bardzo proste do zdobycia, więc warto z tej promocji skorzystać. Tym bardziej, że w ramach promocji jesteśmy zwolnieni przez 24 miesiące z następujących opłat związanych z Kontem:

  • brak opłaty miesięcznej za prowadzenie Konta w okresie 24 miesięcy od momentu zawarcia umowy z Bankiem
  • zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie Karty przez okres 24 miesięcy od momentu zawarcia umowy z Bankiem

Pamiętacie tylko, że aby otrzymać zwrot opłaty za kartę to musicie zawnioskować o nią podczas składania wniosku o Konto. Jeżeli najpierw zawnioskujecie o Konto a kilka dni później o kartę to zwrotu nie będzie.

Warto również pamiętać, że z Kontem w Euro Banku możemy przystąpić do programu Rodzina i Przyjaciele, który polega na zwrocie 5% naszych wydatków związanych z transakcjami w kinach, teatrach, operach, klubach muzycznych, restauracjach, salonach SPA, sklepach sportowych, basenach i aquaparkach czy innych opłat za transport w tym linie lotnicze, pociągi, hotele itp. Łączny zwrot za cały rok jaki możemy uzyskać to aż 720 PLN.

Polecam też zapoznać się z ofertą Konta oszczędnościowego Ekstra Zysk w Euro Banku, o której pisałam Wam kilka dni temu. Konto Ekstra Zysk dla nowych Klientów oferuje oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku dla nowych Klientów, przez 3 miesiące dla kwoty do 30 000 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji – Konto Osobiste i Karty Płatnicze Eurobanku

Regulamin Akcji promocyjnej „nc+ z Kontem”

Regulamin Programu „Rodzina i Przyjaciele”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)