Do 25 lutego 2017 r. w Banku Millennium zarówno obecni jak i nowi Klienci mają możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym walutowym (USD i EUR). Promocja polega na podwyższeniu oprocentowania dla nowych środków do kwoty 50 000 USD na 1,2% oraz na podwyższeniu oprocentowania dla nowych środków do kwoty 30 000 EUR do 0,9%. Oprocentowanie promocyjne naliczane jest wyłącznie dla nowych środków (data badania zgromadzonych w Banku Millennium środków przypada na dzień 24.12.2016 r.) i obowiązuje przez 92 dni, które liczone są od dnia, w którym przekażemy nowe środki na Konto Oszczędnościowe Walutowe. Istotne jest również to, że zgodnie z regulaminem Bank będzie badał zaangażowanie naszych środków każdego dnia w okresie trwania promocji. Dlatego aby nie obniżyć salda nowych środków zgromadzonych na rachunku walutowym dobrze jest utrzymać saldo z 24.12.2016 r. na tym samym poziomie.

Z promocji mogą skorzystać obecni Klienci Banku, którzy już posiadają Konto Oszczędnościowe Walutowe, lub Klienci którzy posiadają Konto Osobiste w PLN i w trakcie trwania promocji – maksymalnie do 25 lutego 2017 r. otworzą Konto Oszczędnościowe Walutowe w USD i/lub EUR. Nowi Klienci, którzy nie mają jeszcze żadnej relacji z Bankiem muszą otworzyć Konto Osobiste w PLN i dodatkowo Konto Oszczędnościowe Walutowe w USD i/lub EUR. Otwarcie Konta Walutowego odbywa się wyłącznie w Placówce Banku.

Oprocentowanie środków powyżej zgromadzonej kwoty 50 000 USD wynosi 0,50%, a w przypadku waluty EUR, dla kwoty powyżej 30 000 EUR 0,20%.

Bardzo dużym minusem promocji jest to, że kwota minimalna jaką musimy zgromadzić na Koncie Oszczędnościowym Walutowym aby odsetki zaczęły się naliczać to 1000 EUR/USD.

NIE POSIADASZ RACHUNKU? ZAŁÓŻ KONTO W PLN

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym walutowym”, organizowanej przez bank millennium S.A., EDYCJA 3.

CENNIK USŁUG – stopy procentowe

Cennik usług – prowizje i opłaty

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)