Dopiero co ruszyła świetna promocja w Nest Banku, a już prawie kończy się pula nagród, dlatego trzeba się śpieszyć i szybko decydować. Przedmiotem promocji, która trwa od 12.01.2017 do 28.02.2017 r. jest voucher o wartości 80 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym Decathlon. Niestety pula nagród jest ograniczona do 1000 sztuk, więc na pewno zakończy się szybciej. A żeby dostać nagrodę wystarczy założyć proponowane przez Bank rachunki Nest Konto i Nest Konto Waluta. Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które w dniu jej przystąpienia nie były i nie są właścicielami ani współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi) a także nie są w trakcie rozpatrywana wniosku o założenie konta.

Warunki promocji

A oto czynności jakie musimy wykonać, aby otrzymać voucher 80 PLN do Decathlon:

  • korzystając z dedykowanej strony promocji zakładamy Nest Konto i Nest Konto Waluta wraz z wnioskiem o Kartę (pamiętajcie o konieczności wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych)
  • w okresie 60 dni od momentu zawarcia umowy o Konta logujemy się do bankowości internetowej Nest Banku
  • w okresie 60 dni od momentu zawarcia umowy o Konta wykonujemy dowolną transakcję kartą płatniczą otrzymaną do Konta

I to wszystko co musimy zrobić 🙂 Voucher zostanie wysłany do nas droga mailową na adres podany podczas rejestracji w terminie 14 dni roboczych od dnia spełnienia ostatniego z warunków Promocji. Voucher możemy wykorzystać do 31.12.2018 r.

Ile kosztują Konta?

Oba rachunki w Nest Banku prowadzone są bezpłatnie. Podobnie jest z Kartą do konta, za którą nie zapłacimy (chyba, że skorzystamy z kilku kart, wówczas za drugą i każdą kolejną kartę poniesiemy opłatę roczną w wysokości 25 PLN). Dlatego konieczność założenia Rachunku osobistego wraz z Kontem walutowym nie powinna nas przerażać, skoro nie poniesiemy z tego tytułu żadnych opłat. Kartą płatniczą do Nest Konta możemy również pobierać za darmo gotówkę ze wszystkich Bankomatów w Polsce, natomiast Kartą do Konta Walutowego możemy pobierać gotówkę bez opłat we wszystkich bankomatach za granicą. W ofercie banku znajduje się też bezpłatna usługa Cash back, a że Karta do Konta to VISA to istnieje również możliwość skorzystania z programów rabatowych oferowanych o VISA, o czym już kiedyś Wam pisałam tutaj.

Warto też wspomnieć, że posiadając Nest Konto mamy możliwość założenia Lokaty Witaj na 4% w skali roku, na 3 miesiące dla maksymalnej kwoty 10 000 PLN. Tą ofertę również weryfikowaliśmy, więc znajdziecie ją na naszym blogu, we wpisie Pożegnanie Smart Banku i nowa Lokata na powitanie w Nest Banku na 4% w skali roku.

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI Nest Konto Europejskie – ZIMOWY WYJAZD

Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów indywidualnych Nest Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)