W mBanku trwają ostatnio liczne promocje dla osób fizycznych. Do wyboru mamy zwrot środków za transakcje do 650 zł, albo alternatywne rozwiązanie do 17.09.2017 r. ze zwrotem do 650 zł i bonem do empiku o wartości 100 zł, a także promocję dla młodych z premią 110 zł. Nie można także pominąć Programu PolecamBank, dzięki któremu możemy zarobić do 760 zł. mBank nie zapomniał także o firmach. Teraz masz możliwość zdobycia dodatkowej premii w wysokości 100 zł otwierając konto firmowe.

Kto może przystąpić do promocji?

Do promocji możesz przystąpić jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Bank dopuszcza także wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie. Dodatkowym warunkiem, jest nieposiadanie dla danego nr NIP, jakiegokolwiek rachunku w Banku na dzień 10.08.2017 r.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 11.08.2017 r. do 31.10.2017 r. Umowa o rachunek firmowy musi być podpisana na dzień 31.10.2017 r. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty pod koniec października najlepiej zrobić to w Placówce Banku, aby wyrobić się z zawarciem umowy.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie czynności, jakie należy wykonać, żeby zdobyć premię w wysokości 100 zł. Zaczynamy!

To wszystko 🙂

Wypłata premii

Premia w wysokości 100 zł zostanie przelana na Twój rachunek do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz warunki. Ale to nie wszystko. Nagrodą w promocji nie jest wyłącznie gotówka, ale także brak opłat za wybrane czynności przez okres 24 miesięcy od momentu otwarcia rachunku:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski

O czym warto pamiętać? O tym, że premia w wysokości 100 zł stanowi przychód z działalności gospodarczej i należy się z niej rozliczyć z Urzędem Skarbowym. Oznacza to, że kwota premii będzie tak naprawdę nieco mniejsza. To co przemawia za ofertą mBanku to zdecydowanie brak wybranych opłat przez okres 24 miesięcy. Jeżeli ta promocja do Ciebie nie przemawia, nie bez powodu wspomniałam na samym początku o innych, aktualnych ofertach w mBanku dla osób fizycznych. Możesz posiadać w mBanku rachunek firmowy, ale równie dobrze możesz otworzyć w nim także konto osobiste i skorzystać z innych, równie atrakcyjnych premii.

OTWÓRZ MBIZNES KONTO STANDARD

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Proste konto za 0zł”

Tabela opłat i prowizji mBank dla firm

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>