mBank po raz kolejny przygotował promocyjną ofertę, którą kieruje do młodszego grona swoich Klientów. Spersonalizowana karta, której wygląd ustalasz sam, darmowe konto osobiste, a do tego wszystkiego premia w wysokości 110 zł. Warunki są naprawdę proste i zachęcające, więc sprawdźmy co zrobić, abyś otrzymał premię.

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja kierowana jest dla nowych Klientów, którzy ukończyli 18 rok życia. Do promocji możesz przystąpić jeżeli od dnia 01.01.2016 r. nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego i/lub oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji przystąpisz w okresie od 01.09.2017 r. do dnia 30.11.2017 r. Przy czym należy pamiętać, że w dniu 30.11.2017 r. umowa o eKonto m musi być już podpisana. Nie ma możliwości złożenia wniosku w dniu 30.11.2017 r. a podpisania umowy w grudniu 2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Wypłata premii

Premia 110 zł została podzielona na dwa uznania, po 55 zł każde. Pierwszą premię w wysokości 55 zł otrzymasz po pierwszym miesiącu, w którym spełnisz warunki (logowanie do aplikacji mobilnej i 8 transakcji kartą na dowolną kwotę). Drugą premię w wysokości 55 zł otrzymasz po drugim miesiącu, w którym spełnisz warunki (logowanie do aplikacji mobilnej i 8 transakcji kartą na dowolną kwotę).

A jeżeli już o premii mowa, to warto również wspomnieć, że otwierając eKonto m, masz możliwość przystąpienia do programu poleceń PolecamBank, i za każde skuteczne polecenia Konta osobistego lub firmowego odebrać dodatkową premię. Recenzję programu znajdziesz na blogu.

OTWÓRZ EKONTO M I ODBIERZ 110 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Zanim zdecydujesz się na przystąpienie do tej promocji, warto rozważyć jeszcze jedną, aktualną ofertę w mBanku, ze zwrotem środków do 650 zł z eKontem standard. Recenzję tej promocji znajdziesz w poście Do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem Standard w mBanku.

harmonogram promocji dla młodych mbank

 

Ile kosztuje Konto dla młodych?

Opłaty związane z eKontem m uzależnione są od tego, w jakim jesteś wieku. Osoby od 13 do 24 roku życia nie zapłacą za jego prowadzenie. Osoby powyżej 25 lat będą prowadziły eKonto m bezpłatnie pod warunkiem, że na rachunek wpłynie raz w miesiącu kwota 1000 zł. Za kartę nie zapłacą tylko osoby do 20 roku życia. Starszaki (w wieku od 21 lat) muszą wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu aby opłaty uniknąć, inaczej opłata za kartę wyniesie 4 zł. I podobnie jest z bankomatami. Osoby do 20 roku życia mogą wypłacać środki z bankomatów w Polsce za darmo, osoby w wieku od 21 do 24 lat zapłacą za wypłatę 1,30 zł chyba, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 50 zł – wtedy bank opłaty nie naliczy. I w końcu nastrasza grupa, czyli osoby od 25 lat mogą wypłacać środki za darmo, pod warunkiem, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 100 zł, w innym wypadku Bank pobierze prowizję w kwocie 1,30 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zyskaj z eKontem m”

Tabela opłat i prowizji mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)