Bez względu na to, czy posiadasz w mBanku konto od dawna, czy dopiero co je założyłeś, możesz przystąpić do programu poleceń. Za każdym razem kiedy Twój znajomy, albo ktoś z rodziny otworzy rachunek w mBanku i spełni proste warunki, jakie zakłada regulamin, Ty otrzymasz premię w wysokości od 50 zł do 300 zł w zależności od tego, jaki produkt polecisz. Co prawda Twój znajomy nie otrzyma premii za spełnienie warunków wynikających z Regulaminu Programu poleceń, ale może otworzyć konto w jednej z następujących promocji: do 650 zł zwrotu za transakcje kartą, 110 zł w promocji dla młodych lub 100 zł za otwarcie rachunku firmowego. Do 17.09.2017 r. może również  skorzystać z jeszcze jednej promocji mBanku: do 650 zł zwrotu za transakcje i bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku.

W zależności od tego jaki produkt polecisz, po spełnieniu warunków Bank przyzna Ci premię: za eKonto i mKonto pełnoletnim znajomym – 100 zł, za eKonto osobom poniżej 13 roku życia – 50 zł, za rachunek firmowy – 200 zł, a za rachunek firmowy z usługą mKsięgowości – 300 zł premii.

Kto skorzysta z programu?

Polecać może każdy, kto posiada w mBanku Konto Osobiste i numer PESEL. Nie mogą polecać osoby, które posiadają wyłącznie rachunek firmowy. Poleconym może zostać nowy Klient Banku, który od dnia 31.12.2009 r. nie posiadał żadnego produktu w mBanku.

Okres przystąpienia do programu

Do programu poleceń możesz przystąpić w okresie od 01.09.2017 r. do 28.02.2018 r.

Warunki promocji PolecamBank

Jeżeli jesteś osobą, która już posiada w mBanku konto osobiste, możesz zacząć polecać rachunki innym osobom. Do Programu poleceń możesz przystąpić po zalogowaniu się w serwisie transakcyjnym. Rejestrując się w programie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a następnie wygenerować identyfikator poleceń, który przekażesz swoim znajomym. Znajomy podczas zakładania konta, powinien wskazać otrzymany przez Ciebie identyfikator we wniosku w pozycji Wpisz identyfikator osoby polecającej. Znajomy może otworzyć konto, jakim jest zainteresowany na kilka sposobów: przez Internet na stronie mBanku, w placówce mBanku, w punkcie mFinanse, lub poprzez kontakt z mLinią. Zobacz teraz jakie dodatkowe warunki powinieneś spełnić Ty i osoba, którą polecasz abyś mógł otrzymać premię:

JESTEM POLECAJĄCYM (OBECNY KLIENT BANKU)

Zarejestrowałeś się już w programie poleceń i przekazałeś kod polecenia swojemu znajomemu. Aby otrzymać premię pamiętaj o spełnieniu warunków dodatkowych, czyli wykonaj jedną z poniżej wymienionych czynności:

 • wykonaj przelew zewnętrzny na dowolną kwotę ze swojego rachunku w mBanku lub
 • dokonaj płatności na dowolną kwotę np. przy użyciu karty debetowej do konta bądź wypłaty środków z bankomatu lub
 • zasil swoje konto w mBanku przelewem zewnętrznym (z innego banku)
JESTEM POLECONYM (NOWY KLIENT BANKU)

Jeżeli zdecydowałeś się na otwarcie konta w mBanku, możesz skorzystać z aktualnie trwających w nim promocji: do 650 zł zwrotu za transakcje kartą, 110 zł w promocji dla młodych lub 100 zł za otwarcie rachunku firmowego. Do 17.09.2017 r. możesz skorzystać z jeszcze jednej promocji mBanku: do 650 zł zwrotu za transakcje i bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku. Jeżeli decydowałeś się już z jakiej oferty skorzystasz otwórz wybrany przez siebie rachunek wraz z kartą do konta i pamiętaj, aby we wniosku, w polu Wpisz identyfikator osoby polecającej, podać identyfikator jaki otrzymałeś od swojego znajomego. W zależności od tego, jakie konto otworzysz, pamiętaj o spełnieniu warunków dodatkowych:

 • Jeżeli otwierasz eKonto lub mKonto:
  • w okresie 60 dni od momentu otwarcia eKonta lub mKonta rozlicz 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę
  • jeżeli otworzyłeś rachunek wspólny, ilość transakcji bezgotówkowych, jaką należy wykonać wynosi 10 operacji.
 • Jeżeli otworzysz Rachunek firmowy
  • w okresie 60 dni od momentu otwarcia Rachunku firmowego rozlicz transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę 200 zł
 • Jeżeli otworzysz Rachunek firmowy z usługą mKsięgowości
  • w okresie 60 dni od momentu otwarcia Rachunku firmowego rozlicz transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę 200 zł
  • w okresie 60 dni od momentu otwarcia Rachunku firmowego aktywuj usługę mKsięgowości

OTWÓRZ KONTO I ZACZNIJ POLECAĆ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii

Bez względu na to, jaki rachunek mBanku poleciłeś, premię otrzymasz po 20 dniu kalendarzowym miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym Ty i osoba polecona spełnicie warunki promocji. Zgodnie z Regulaminem promocji łączna, jednorazowa premia jaką możesz otrzymać to 760 zł. Jeżeli Twoja premia z tytułu poleceń przekroczy kwotę 760 zł, Bank doliczy nadwyżkę tych środków na poczet następnej premii, wypłacanej w kolejnym miesiącu.

Ile kosztują konta w mBanku?

Opłaty związane z eKontem m uzależnione są od tego, w jakim jesteś wieku. Osoby od 13 do 24 roku życia nie zapłacą za jego prowadzenie. Osoby powyżej 25 lat będą prowadziły eKonto m bezpłatnie pod warunkiem, że na rachunek wpłynie raz w miesiącu kwota 1000 zł. Za kartę nie zapłacą tylko osoby do 20 roku życia. Starszaki (w wieku od 21 lat) muszą wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu aby opłaty uniknąć, inaczej opłata za kartę wyniesie 4 zł. I podobnie jest z bankomatami. Osoby do 20 roku życia mogą wypłacać środki z bankomatów w Polsce za darmo, osoby w wieku od 21 do 24 lat zapłacą za wypłatę 1,30 zł chyba, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 50 zł – wtedy bank opłaty nie naliczy. I w końcu nastrasza grupa, czyli osoby od 25 lat mogą wypłacać środki za darmo, pod warunkiem, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 100 zł, w innym wypadku Bank pobierze prowizję w kwocie 1,30 zł.

eKonto standard jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie bez spełniania dodatkowych warunków. Z uwagi na warunki promocyjne oferty nie zapłacimy także za kartę. Nieco inaczej wygląda sytuacja z eKontem Plus, ponieważ jego prowadzenie może nas kosztować 5 zł miesięcznie, chyba, że będziemy zasilać go kwotą 1000 zł miesięcznie. Bezpłatnie możemy również pobierać środki z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A.  na terenie Polski pod warunkiem, że minimalna wypłata wynosi 100 zł (poniżej tej kwoty za wypłatę Bank pobiera prowizję 1,30 zł). Pozostałe wypłaty z bankomatów w kraju kosztować nas będą 7 zł z eKontem Standard, a w przypadku eKonta Plus środki pobierzemy bezpłatnie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin programu PolecamBank – II edycja

Tabela opłat i prowizji mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)