Ruszyła kolejna edycja Money Manii, a w niej eKonto z bonem do sklepu internetowego Empik o wartości 100 zł oraz zwrot za transakcje bezgotówkowe do kwoty 650 zł. Przeczytaj dokładnie recenzję i dowiedz się jakie warunki spełnić, aby otrzymać nagrody.

Kto może przystąpić do promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli od dnia 01.01.2016 r. do dnia złożenia wniosku nie posiadałeś w mBanku żadnego produktu.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w dniach od 21.08.2017 r. do 17.09.2017 r. Przy czym do dnia 17.09.2017 r. należy zarejestrować się na stronie promocji. Czas na podpisanie umowy masz do dnia 30.09.2017 r.

Warunku promocji – co zrobić, aby otrzymać nagrody?

W związku z tym, że promocja Money Manii z bonem do empiku, łączy się z obecnie trwającą w mBanku promocją „Lepiej z eKontem – II edycja”, w której bank zwraca nam środki za zakupy do łącznej wartości 650 zł, zwróć uwagę, że warunki dla jednej i drugiej promocji są nieco inne. Dokładne zasady promocji „Lepiej z Kontem” poznasz, dzięki naszej recenzji Do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem Standard w mBanku. Ale jak rozsądnie połączyć te wszystkie czynności i się w nich nie pogubić? Oto rozwiązanie:

  • do dnia 17.09.2017 r. zarejestruj się w promocji za pośrednictwem dedykowanego formularza. W formularzu wskaż swoje dane i zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Money.pl, który jest organizatorem promocji Money Mania. Następnie na adres email otrzymasz link aktywujący dostęp do Money Manii i zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz mógł złożyć wniosek o eKonto i kartę debetową. Podczas składanie wniosku o eKonto wyraź zgodę na przekazanie przez mBank do Money.pl informacji objętych tajemnicą bankową w celu prawidłowego przeprowadzenia promocji i przekazania nagrody.
  • do dnia 30.09.2017 r. podpisz umowę o eKonto Standard
  • do dnia 31.10.2017 r. wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo pamiętaj, że w przypadku promocji „Lepiej z Kontem – II edycja” należy rozliczać co miesiąc (dokładnie przez 5 miesięcy, ponieważ przez taki okres czasu Bank zwraca nam środki za zakupy) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 250 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonujesz.
  • co najmniej raz w miesiącu kalendarzowym, który jest objęty promocją „Lepiej z Kontem – II edycja”, czyli przez 5 miesięcy, zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.
  • po podpisaniu umowy jednorazowo zasil swój rachunek kwotą minimum 1000 zł. Przelew nie może pochodzić z Twojego innego Konta w mBanku, więc najlepiej wykonać go z banku zewnętrznego. To ostatni warunek jaki musisz spełnić w związku z promocją dotyczącą zwrotu środków.

I to wszystko, co należy zrobić, aby połączyć dwie promocje i spełnić warunki zarówno na otrzymanie bonu do Empiku, jak i otrzymywanie zwrotu środków za zakupy. Jest jeszcze jedna różnica pomiędzy tymi dwiema promocjami. Do promocji Money Manii mogą przystąpić osoby, które od dnia 01.01.2016 r. nie posiadały żadnego produktu w Banku. Natomiast do promocji ze zwrotem, mogą przystąpić osoby, które od dnia 01.01.2016 r. posiadały ani nie były współposiadaczami Konta Osobistego i/lub Konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Oznacza to, że jeżeli miałeś w mBank w okresie od 01.01.2016 r. np. kartę kredytową, to nie skorzystasz z promocji z bonem, ale śmiało możesz przystąpić do promocji ze zwrotem. Jeżeli jesteś taką właśnie osobą, przejdź od razu do recenzji Do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem Standard w mBanku.

OTWÓRZ EKONTO I ODBIERZ NAGRODY O WARTOŚCI DO 750 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii i odebranie bonu 

O przyznaniu bonu o wartości 100 zł do sklepu Empik zostaniesz poinformowany do dnia 30.11.2017 r. Bon otrzymasz mailem, a dodatkowo będzie on dostępny na Twoim koncie, na stronie Money Manii. Bon jest ważny przez 180 dni, licząc od dnia 30.11.2017 r.

Jeżeli chodzi o zwrot środków za wykonane transakcje, to zgodnie z regulaminem promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” Bank „naliczy pierwszą premię po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji (np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie sierpnia to już od początku września będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za wrzesień).

Ile kosztuje eKonto Standard?

eKonto standard jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie bez spełniania dodatkowych warunków. Z uwagi na warunki promocyjne oferty nie zapłacimy także za kartę. Bezpłatnie możemy również pobierać środki z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A.  na terenie Polski pod warunkiem, że minimalna wypłata wynosi 100 zł (poniżej tej kwoty za wypłatę Bank pobiera prowizję 1,30 zł). Pozostałe wypłaty z bankomatów w kraju kosztować nas będą 7 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”

Regulamin akcji promocyjnej Money Mania 11

Taryfa prowizji i opłat mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)