Ruszyła kolejna świetna promocja w Nest Banku, tym razem dla Klientów Firmowych, w której możemy otrzymać aż 300 PLN na karcie podarunkowej Orlen. Z promocji można skorzystać w terminie od 09.02.2017 r. do 30.04.2017 r., a udział w niej mogą wziąć wszystkie osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja przewidziana jest dla nowych Klientów biznesowych i nie mogą wziąć w niej udziału Przedsiębiorcy, którzy na dzień przystąpienia do promocji mają już rachunek firmowy w Nest Banku lub funkcjonujący pod wcześniejszymi markami a także przedsiębiorcy, którzy na dzień przystąpienia do promocji mają już w Banku rozpatrywany wniosek o Konto firmowe.

Warunki promocji

300 zł na karcie podarunkowej Orlen, otrzymujemy w kilku bardzo prostych krokach, ale ważne aby pewne czynności wykonywane były przez nas regularnie miesiąc po miesiącu. Jakie warunki musimy spełnić?

  • Złożyć wniosek o otwarcie BIZnest Konta za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, a następnie podpisać umowę o Konto. Pamiętajcie, żeby na tym etapie wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zezwolić na kontakt banku za pośrednictwem kanałów elektronicznych (email, sms) lub telefonicznie. Pominięcie tego kroku, albo nie wyrażenie zgód skutkuje wykluczeniem nas z udziału w promocji.
  • W terminie do 30 dni od momentu otwarcia BIZnest Konta zalogować się co najmniej jeden raz do bankowości elektronicznej
  • Najpóźniej w następnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia rachunku (czyli jeżeli konto otwieramy w lutym, to do końca marca) dokonać terminowej płatności zaliczki podatku dochodowego do właściwego US oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte Konto firmowe o łącznej wartości co najmniej 1000 zł

Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, iż Bank nie określił jaka dokładnie kwota ma być przelana jako zaliczka do US. Może być to więc dowolna kwota, na jaką możecie sobie pozwolić danego miesiąca.

Powyższe trzy punkty gwarantują nam otrzymanie jednorazowej premii w wysokości 150 PLN. Kolejne 150 PLN Bank będzie nam wypłacał przez kolejne 3 miesiące (50 PLN miesięcznie), jeżeli w każdym z trzech miesięcy dokonamy płatności zaliczki podatku dochodowego do US oraz zapewnimy wpływ na konto na poziomie minimum 1000 zł. Oczywiście w trakcie trwania promocji, czyli w okresach, w których nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich bonusów nie wolno wycofać nam zgód marketingowych i kontaktowych, o których pisałam powyżej.

Wypłata Premii

Kartę upominkową doładowaną kwotą 150 PLN otrzymamy w terminie 14 dni roboczych po upływie miesiąca, w którym spełnimy warunki promocji. Dodatkowo przez 3 kolejne miesiące jeżeli spełnimy warunki opisane powyżej Bank będzie zasilał naszą kartę kwotami 50 PLN w terminie 14 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym spełniliśmy warunki.

Kartę upominkową można wykorzystać na dowolne zakupy korzystając z pełnej oferty produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA. Karta upominkowa ważna jest przez okres 2 lat licząc od daty wskazanej w liście przewodnim.

Opłaty związane z prowadzeniem BIZnest Konta

Otwarcie i prowadzenie BIZnest Konta jest całkowicie bezpłatne i nie trzeba spełniać do tego żadnych dodatkowych warunków. Podobnie jest z Kartą do konta i wypłatą środków z bankomatów na terenie kraju. W poniższej tabeli wyszczególniliśmy niektóre z opłat, obowiązujących dla rachunku firmowego w Nest Banku. Szczegółowe opłaty i prowizje możecie zweryfikować w Tabeli Opłat i prowizji poniżej.

 

[table id=18 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Kart

Regulamin promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)