Kolejna oferta na naszym blogu, w której do zdobycia mamy gadżet. Tym razem jest to Aparat Fujifilm Instax 8 w Konkursie „Karta jak marzenie” mBanku. W promocji do zdobycia jest 120 aparatów, a warunki są naprawdę proste, ponieważ wystarczy… zrobić zdjęcie przedstawiające nasze marzenie. Konkurs trwa od 18.01.2017 r. do 18.03.2017 r. a wziąć w nim udział mogą wszyscy, którzy w tym terminie podpiszą umowę o Kartę Kredytową MasterCard Me.

Warunki uczestnictwa w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek o Kartę Kredytową MasterCard Me, zaznaczając jednocześnie chęć przystąpienia do konkursu  i podczas składania wniosku umieścić na Karcie Kredytowej wykonane przez nas zdjęcie przedstawiające marzenie, jakie można zrealizować dzięki Karcie. Karta wydawana jest bezpłatnie. Nie ponosimy również opłaty za umieszczenie własnej grafiki lub zdjęcia na Karcie.

W ramach Konkursu zostanie wyłonionych 120 Laureatów z najciekawszymi wizerunkami Kart, którzy otrzymają czarny Aparat Fujifilm Instax 8 wraz z pojedynczym wkładem o wartości 299 zł brutto. Nagrody zostaną wysłane kurierem na nasz adres korespondencyjny maksymalnie do dnia 30.04.2017 r. Zgodnie z Regulaminem Konkursu rozstrzygnięcie nastąpi w dwóch terminach:

  • 18 marca 2017 r. dla kart, dla których wniosek o Kartę wpłynął w dniach 18 stycznia – 18 lutego 2017 roku, wówczas zostanie przyznane 60 sztuk nagród w postaci aparatu
  • 18 kwietnia 2017 r. dla kart, dla których wniosek o Kartę wpłynął w dniach 19 luty – 18 marca 2017 roku, wówczas zostanie przyznane kolejne 60 sztuk nagród w postaci aparatu

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Konkursu oraz w Tabeli Opłat i Prowizji. Przypominam również, że w mBanku trwa jeszcze jedna promocja, w której za wyrobienie Karty Kredytowej możecie otrzymać sportową opaskę monitorującą. Szczegóły promocji znajdziecie na naszym blogu.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)