W październiku pisaliśmy Wam o promocji konta firmowego w Alior Banku, z którym za wykonanie określonych czynności Bank przyznaje w ciągu roku maksymalnie 1500 zł premii. Od 22.11.2017 r. jest dostępna oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z Alior Bankiem, dzięki czemu można zdobyć jeszcze dodatkowe 120 zł premii, czyli łącznie 1620 zł. To prawdziwa kumulacja i obecnie jedna z najwyższych premii jaką można zdobyć za założenie konta firmowego. Jak połączyć te dwie promocje i jakie czynności wykonać, żeby odebrać premię? Wyjaśniam poniżej 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do nowych Klientów Banku, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy nigdy wcześniej nie posiadali w Banku żadnego produktu dla przedsiębiorców lub innych podmiotów, nieprowadzących działalności gospodarczej, np. zrzeszenia, czy stowarzyszenia.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 21.11.2017 r. do  31.12.2017 r., przy czym do dnia 31.12.2017 r. konieczne jest złożenie wniosku z dedykowanej strony promocji. Umowa może zostać podpisana do dnia 31.01.2018 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

checkbox promocja alior bank bankier

  • po rejestracja na podany przez Ciebie adres mailowy, otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym i z hasłem do strony promocji. Po kliknięciu w link z maila zostaniesz przeniesiony na stronę promocji – kliknij na niej „Złóż wniosek o Konto”
  • podczas składania wniosku o iKonto Biznes wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową, w zakresie spełnienia przez Ciebie warunków promocji i otrzymania premii. Dodatkowo zaakceptuj regulamin promocji „1500 zł dla firm”.
  • do dnia 31.01.2018 r. podpisz umowę z Bankiem. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub online. Jeżeli wybierzesz zawarcie umowy online konieczne będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego z Twojego konta prywatnego prowadzonego w Alior Banku lub w innym Banku. Ważne żeby dane adresowe w Banku, z którego będziesz wykonywał przelew, były identyczne jak dane wskazane we wniosku o otwarcie iKonta Biznes
  • do dnia 31.03.2018 r. dokonaj wpłaty na nowo otwarty rachunek w łącznej kwocie 500 zł. Regulamin promocji nie określa, jaka ma być to wpłata. Możesz dokonać przelewu ze swojego konta. Masz tutaj dowolność.
  • po otrzymaniu maila z informacją o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii w kwocie 120 zł (maila otrzymasz maksymalnie do dnia 30.04.2018 r.) zaloguj się na stronie promocji wskazując swoje dane oraz numer otwartego iKonta Biznes. Masz na to 5 dni roboczych od momentu otrzymania wiadomości.

Wypłata premii

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany maksymalnie do dnia 30.04.2018 r., tak jak pisałam powyżej. W przeciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania wiadomości zaloguj się na stronę promocji i wskaż swoje dane wraz z numerem iKonta Biznes. Premia 120 zł powinna wpłynąć na Twoje konto w terminie 14 dni roboczych licząc od momentu wysłania wiadomości o przyznaniu premii. Innymi słowy, maksymalnie do dnia 18.04.2018 r. środki powinny być na Twoim Koncie.

Nagroda dodatkowa (5000 zł lub 10 000 zł)

Jeżeli spełnisz warunki do otrzymania premii w kwocie 120 zł, masz również szansę ubiegać się o nagrodę dodatkową, jaką jest bon o wartości 5000 zł  lub bon o wartości 10 000 zł do wykorzystania na świadczenia reklamowe w serwisach internetowych organizatora m.in.: Bankier.pl czy MamBiznes.pl. Żeby ubiegać się o premię dodatkową do dnia  31.01.2018 r. konieczne jest wysłanie maila na adres kontakt@zgarnijpremie.pl z odpowiedziami na poniższe pytania:

  1. Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?
  2. Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?
  3. Co zainspirowało / skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?
  4. Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?
  5. Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości?

Oczywiście nagrody nie będą przyznawane wszystkim osobom, które odpowiedzi prześlą. Jak to mówi regulamin: „Przesłane Zadania zostaną poddana ocenie Komisji Promocji. Kryterium oceny stanowić będzie kreatywność i atrakcyjność odpowiedzi na poszczególne pytania” 🙂 Ale próbować warto, w końcu to nic nie kosztuje, a dobra reklama to dodatkowy zysk dla Twojej działalności.

ODBIERZ 1620 ZŁ PREMII I WALCZ O NAGRODY DODATKOWE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

1500 zł premii od Alior Banku

O tej promocji możecie dokładnie przeczytać w naszym wpisie 1500 zł za otwarcie iKonta Biznes w Alior BankuBank będzie przyznawał premię za 8 różnych czynności. Maksymalna premia miesięczna jaką można uzyskać za wykonanie określonych przez Bank czynności to 155 zł miesięcznie, jednak premia miesięczna, które będzie Ci należna może wynieść maksymalnie 125 zł. Bank wypłaci premię maksymalnie do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Premia będzie przez Alior wypłacana przez okres 12 miesięcy. A oto lista czynności, za które premie możesz otrzymać:

[table id=25 /]

Ile kosztuje iKonto Biznes

Prowadzenie iKonta Bizes jest bezpłatne. Nie zapłacisz również za wydanie i korzystanie z Karty, za przelewy krajowe, do ZUS i US. Miesięcznie możesz też bezpłatnie wykonać 5 przelewów SEPA oraz 5 przelewów natychmiastowych. Dodatkowo otrzymujesz również nielimitowane wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku, oraz 5 darmowych wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych i 5 darmowych wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank

Regulamin promocji 1500 zł dla firm

Taryfa oplat i prowizji iKonto Biznes

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)