Do bogatej oferty Citi Banku, dołącza kolejna promocja z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce. Z uwagi na krótki okres trwania promocji warto się spieszyć, szczególnie, że Biedronka jest jednym z najtańszych dyskontów w Polsce.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś w Citi Banku głównej Karty Kredytowej, czyli standardowy warunek już od dłuższego czasu. Ogólne warunki ubiegania się o Kartę Kredytową w Citi są następujące: 1. Osoba fizyczna: wiek to 21 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. 2. Firma: wiek właściciela to 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.)

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od do 10.11.2017 r. Umowę możesz podpisać po dniu 10.11.2017 r. Najważniejsze abyś do 10.11.2017 r. złożył wniosek o Kartę kredytową online.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

  • do dnia 10.11.2017 r. zarejestruj się w promocji, wykorzystując do tego dedykowany formularz. We wniosku zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych oraz zgodę na otrzymanie informacji o statusie złożonego wniosku drogą elektroniczną.
  • w przeciągu kilku dni po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą pracownik Banku w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania umowy. Pamiętaj, aby podczas rozmowy z Konsultantem wyłączyć wszystkie dodatkowe usługi, które mogą być płatne.
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Banku
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy rozlicz po 5 transakcji bezgotówkowych, w każdym z dwóch miesięcy. Jeżeli umowę podpisujesz w październiku, to w listopadzie wykonujesz 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę i w grudniu wykonujesz 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę. Jeżeli kartę aktywujesz już w październiku, to oczywiście już od października możesz zacząć wykonywać transakcje. Wtedy po 5 transakcji wykonaj w październiku i po 5 transakcji wykonaj w listopadzie . Pamiętaj, że im szybciej je wykonasz tym szybciej otrzymasz nagrodę. Jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie, to po 5 transakcji możesz wykonać w listopadzie i grudniu 2017 r. lub w grudniu 2017 r. i styczniu 2018 r.

Transakcje bezgotówkowe nie mogą być anulowane ani zwrócone, i nie mogą być to oczywiście przelewy. Liczą się tylko transakcje bezgotówkowe, czyli płatności Kartą Kredytową. Zwróć też szczególną uwagę podpisując umowę, na zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Ich wyrażenie jest konieczne do otrzymania vouchera.

Otrzymanie vouchera

O przyznaniu vouchera o wartości 400 zł do sklepu Biedronka, dowiesz się w wiadomości otrzymanej w bankowości elektronicznej. Bank wyśle ją do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. W tej samej wiadomości otrzymasz voucher.

Voucher możesz wykorzystać do dnia 31.12.2018 r. Najważniejsze, że nie trzeba wykorzystać go podczas jednych zakupów – voucher jest wielokrotnego użytku. Żeby go wykorzystać, wystarczy podczas zakupów – oczywiście przed ich opłacaniem – zgłosić kasjerowi, że chcesz zapłacić poprzez voucher i podajesz 13-cyfrtowy kod, który otrzymałeś w wiadomości od Banku.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO BIEDRONKI

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa?

Jeżeli zdecydujesz się na Kartę Kredytową Simplicity to będzie ona darmowa. Bank nie pobiera za nią opłaty rocznej, w przeciwieństwie do Karty MasterCard World, która będzie Cię kosztować 18 zł miesięcznie (216 zł rocznie).

Bez względu na to jaką Kartę Kredytową wybierz pamiętaj o wyłączeniu dodatkowych usług – chyba, że świadomie się na nie decydujesz. I najważniejsze, to regulowanie wykorzystanego limitu karty na bieżąco, zgodnie z terminem podanym na wyciągu i to najlepiej w całości, a nie tylko w części kwoty minimalnej. Pamiętaj także, że Karta to produkt kredytowy i nie opłaca się nie wypłacać środków z bankomatu, czy wykonywać przelewów – takie operacje zawsze będą wykonane z dodatkową prowizją. Wykonuj transakcje bezgotówkowe, żeby mieć pewność, że nie dopadną Cię dodatkowe i niechciane odsetki.

PRZYDATNE DOKUMENTY

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka”

Tabela opłat i prowizji Citi Bank

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)