Ruszyła kolejna – 12 edycja Money Manii, w której za otwarcie Konta 360˚ lub 360˚Student, możesz zdobyć bon o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro. Promocja nie trwa długo, więc jeżeli ktoś czekał na dodatkowe bonusy do Konta 360˚ to warto się spieszyć.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja kierowana jest do nowych Klientów Banku, którzy od dnia 01.04.2015 r. byli współposiadaczami, posiadaczami, pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami, czy kuratorami jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 04.10.2017 r. do 31.10.2017 r. Przy czym do dnia 31.10.2017 r. należy złożyć wniosek o Konto i zarejestrować się w promocji. Czas na podpisanie umowy masz do 06.11.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Jeżeli spełniasz warunek bycia nowym Klientem, a niestety okres karencji jest dość spory, to powinieneś wykonać następujące czynności:

  • do dnia 31.10.2017 r. załóż konto na stronie promocji Money Manii wyrażając zgody na przetwarzanie danych w celach osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Po rejestracji otrzymasz mail z linkiem umożliwiającym aktywację Konta i będziesz mógł złożyć wniosek o konto 360˚ lub 360˚Student wraz z kartę debetową
  • podczas składania wniosku o Konto 360˚ lub 360˚Student konieczne będzie zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, aby Bank mógł przekazać organizatorowi, którym jest Money.pl informację o spełnieniu warunków promocji. Dodatkowo należy wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych
  • do dnia 06.11.2017 r. podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera bądź w Placówce Banku
  • w listopadzie i w grudniu 2017 r. zasil swoje konto kwotą 1000 zł (najbezpieczniej z banku zewnętrznego) i rozlicz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą lub blikiem na dowolną kwotę. Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane stacjonarnie lub przez Internet.

Jeżeli już kiedyś brałeś udział w jakiejkolwiek promocji Money Manii i posiadasz konto na stronie promocji to nie ma konieczności zakładania nowego. Możesz po prostu zalogować się za pomocą wcześnie utworzonego loginu i hasła.

Przyznanie premii

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany mailowo do dnia 22.01.2018 r. W tej samej wiadomości otrzymasz również bon o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro. Bon będzie dostępny również na stronie promocji po zalogowaniu się.

OTWÓRZ KONTO 360 Z BONEM DO ALLEGRO O WARTOŚCI 150 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto w Banku Millennium?

Jeżeli na swoim Koncie 360° rozliczysz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnisz wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacisz za prowadzeni rachunku, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie Konta wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

Na koniec dodam, że jeżeli jesteś stałym Klientem na Allegro, to może zainteresować Cię również promocja z voucherem 400 zł do wykorzystania na Allegro. Voucher możesz otrzymać za wyrobienie bezpłatnej Karty Kredytowej Simplicity w Citi Banku.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Money Mania 12

Tabela opłat i prowizji

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)