W Citi Banku kolejny wysyp świetnych ofert. Bank znowu rozdaje vouchery za skorzystanie z oferty darmowej Karty Kredytowej Simplicity. To świetna informacja dla Was, bo w Citi naprawdę łatwo o zdobycie nagród. Ja mogę Wam tylko pozazdrościć, bo niedawno sama taki voucher odebrałam i z oferty skorzystać nie mogę. Dzisiaj recenzja promocji z voucherem 300 zł do wykorzystania na Allegro!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 27.02.2018 r. do 31.05.2018 r. Wniosek o Kartę musi zostać złożony do dnia 31.05.2018 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 31.05.2018 r. złóż wniosek o Kartę kredytową za pomocą dedykowanego formularza promocji. W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpiszesz w marcu, warunek należy spełnić w do końca maja)
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, rozlicz po 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch miesięcy. Jeżeli umowę podpiszesz w marcu, to 5 transakcji musisz wykonać w kwietniu i 5 transakcji w maju. Możesz oczywiście zacząć rozliczać transakcje już od miesiąca w którym podpisujesz umowę, pamiętaj jednak, żeby zdążyły się zaksięgować w obrębie tego samego miesiąca kalendarzowego.

Odebranie vouchera

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany przez Bank poprzez bankowość elektroniczną, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. W tej samej wiadomości otrzymasz od banku voucher do Allegro o wartości 300 zł. Jeżeli warunki spełnisz w kwietniu, to do końca maja otrzymasz voucher. Voucher jest ważny przez 4 miesiące od daty otrzymania wiadomości.

ODBIERZ VOUCHER DO ALLEGRO O WARTOŚCI 300 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

W promocji można zamówić dowolną kartę kredytową z oferty, ponieważ regulamin nie narzuca na nas obowiązku wybrania jednej, konkretnej. Jednak najczęściej wybieraną przez Was, a rekomendowaną przez nas jest Karta Kredytowa Simplicity, której główną zaletą jest brak opłaty rocznej. Oznacza to, że karta jest bezpłatna, a jej racjonalne używanie i spłacanie wykorzystanego zadłużenia w terminie pozwala na nienaliczanie dodatkowych odsetek.

Pamiętaj też, że Karta Kredytowa nie jest opłacalna w sytuacjach, kiedy chcesz wykonywać z niej przelewy, bądź wypłacać środki z bankomatu. Dlatego używaj Karty wyłącznie do transakcji bezgotówkowych w sklepach i w Internecie, aby nie obciążać siebie dodatkowymi prowizjami.

Po otrzymaniu vouchera, możesz z Karty zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymaj voucher na 300 zł do allegro.pl”

Tabela Opłat i prowizji Kart Kredytowych Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)