Ostatnio pojawia się całkiem sporo fajnych promocji w BGŻ  BNP Paribas. Z Kontem osobistym można zgarnąć vouchery i moneyback, a teraz dochodzi jeszcze jedna promocja, dzięki której za wyrobienie Karty Kredytowej i spełnienie kilku warunków, otrzymasz voucher do empiku o wartości 200 zł. Voucher można wykorzystać na stronie internetowej Empiku, a to dobra informacja dla osób, które wolą robić zakupy online tak jak ja, albo są z mniejszych miejscowości, z których ciężko dotrzeć do jakiegoś konkretnego salonu stacjonarnego. Warto mieć też na uwadze, że idą święta więc taka karta do Empiku może być miłym prezentem dla nas samych, albo dla kogoś bliskiego.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty skorzysta każdy, kto od 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadał Karty Kredytowej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa w okresie od 01.11.2017 r. do 31.12.2017 r. Należy pamiętać, że na dzień 31.12.2017 r. umowa o Kartę musi być już z Bankiem podpisana.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

To na co należy zwrócić uwagę, to transakcje, które składają się na kwotę 1000 zł. Zgodnie z regulaminem promocji operacje, jakie możesz wykonać to transakcje bezgotówkowe, czyli płatności Kartą w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet, a także operacje gotówkowe, czyli przelewy środków z rachunku Karty oraz wypłaty gotówki z bankomatu. Tych dwóch ostatnich, czyli przelewów i wypłat w ogóle nie bierzemy pod uwagę – i Wy też tego nie róbcie. One są drogie i absolutnie nieopłacalne. Wiem, że łątwiej byłoby po prostu wypłacić 1000 zł z bankomatu, albo przelać sobie na inne konto w dowolnym banku, ale taka przyjemność będzie Cię odpowiednio kosztować:

  • przelew z rachunku karty to koszt 4,9% wartości transakcji – minimum 10,00 PLN. Jeżeli przelejesz kwotę 1000 zł to sama prowizja wyniesie 49 zł, a od tej kwoty Bank będzie jeszcze naliczał odsetki.
  • wypłata gotówki z bankomatu to koszt 3,50 zł jednorazowo od wypłacanej kwoty + naliczane odsetki, w przypadku kiedy będzie to wypłata gotówki z bankomatu znajdującego się w oddziale Banku, lub 4,9% wartości transakcji – minimum 10,00 PLN + naliczane odsetki, jeżeli będzie to wypłata z jakiegokolwiek inne Banku w kraju.

Pamiętaj, że na promocji masz zyskać Ty a nie Bank, więc wykonuj trasakcje bezgotówkowe, za które nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami. Pamietaj również, o terminowym regulowaniu zadłużenia, ponieważ jest to warunek konieczny do otrzymania premii.

Otrzymanie nagrody 

Odebranie vouchera będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie MamBonus. Bon w postaci e-kodu do sklepu Empik zostanie udostępniony na platformie MamBonus w terminie 5 dni roboczych od momentu rozliczenia transakcji na kwotę 1000 zł. E-kod będzie dostępny przez 6 miesięcy od momentu jego udostępnienia.

ODBIERZ VOUCHER DO EMPIKU O WARTOŚCI 200 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w BGŻ BNP Paribas?

Regulamin promocji nie narzuca na nas, jaką kartę kredytową mamy wybrać, więc powinniśmy mieć tutaj dowolność. Do wyboru mamy więc MasterCard Standard i MasterCard Gold. Niestety obie Karty będą nas trochę kosztować, a szkoda, ponieważ to znacznie może obniżyć wartość otrzymanej nagrody. Karta MasterdCard Standard kosztuje 72 zł rocznie, a Karta MasterCard Gold 150 zł rocznie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zgarnij e-Karte prezentowa empik

Regulamin Kart Kredytowych dla klientow detalicznych

Taryfa Opłat i prowizji Kart Kredytowych

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)