Karta kredytowa Citi Simplicity dostępna w City Banku rozpieszcza swoich Klientów brakiem opłat. Jak podaje Tabela Opłat i Prowizji nie zapłacisz opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej oraz Karty dodatkowej, za SMS’y informujące o wykonanych operacjach w ramach usługi  CitiAlerts Standard oraz CitiAlerts Premium. Nie poniesiesz również opłaty za przekroczenie Limitu Kredytu oraz za powiadomienia o braku spłaty zadłużenia wysyłane listownie czy telefonicznie.

Dodatkowo Bank zapewnia 56 dniowy okres bezodsetkowy, co oznacza, że spłacając zadłużenie w terminie nie zapłacisz odsetek od transakcji bezgotówkowych. Warto jednak wiedzieć, że okres bezodsetkowy liczy się od daty wykonania transakcji, a nie od daty wystawienia wyciągu. Jeżeli Twój okres rozliczeniowy trwa od 01.09.2016 r. do 30.09.2016 r., a wyciąg zostaje wystawiony w dniu 01.10.2016 r., to od momentu wystawienia wyciągu mamy już tylko 26 dni na spłatę zadłużenia tak, aby odsetki od transakcji bezgotówkowych nie zostały naliczone.

Zapłacimy natomiast za transakcję gotówkową przy użyciu Karty, czyli na przykład za wypłatę środków z bankomatu oraz przelew z rachunku karty kredytowej. Nie powinno być to dla Ciebie zaskoczeniem – tak działają wszystkie karty kredytowe. Opłata za którąkolwiek z tych dwóch transakcji wynosi 6% wartości transakcji – nie mniej niż 10 zł od każdej operacji. Poniesiemy również opłatę w wysokości 30 PLN za wydanie duplikatu Karty w miejsce utraconej, 10 PLN za  spłatę zadłużenia z Karty w Oddziale Banku i prowizję w wysokości 5,8% wartości Transakcji dokonanych w innej walucie niż polski złoty.

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Simplicity

Posiadając kartę Simplicity możesz skorzystać z dodatkowych usług, które obniżają koszty za kupowane przez Ciebie produkty czy usługi, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, a to za sprawą dwóch programów Citi Rabaty  oraz Program Citi World Privileges, które gwarantują zniżki nawet do 50 % w ponad 5000 punktów usługowo-handlowych. Ważny jest też fakt, że z tej oferty skorzystają nie tylko posiadacze karty kredytowej Simplicity, ale wszyscy Posiadacze Kart debetowych i kredytowych w Citi Banku. Wśród Partnerów promocji znajdziesz między innymi Profi Auto, Klinika Cosmopolitan, iTaxi, iDreamApplePremium Reseller, Yves Rocher, Top Sectret, Tatuum, Telepizza, LuxMed, Speak Up, Teatr Studio oraz liczne hotele, restauracje i naprawdę mnóstwo różnych firm, których nie sposób tutaj wymienić.

ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ CITI SIMPLICITY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

O czym warto pamiętać?

Karty kredytowe w Citi Banku przyznawane są osobom fizycznym, oraz firmom. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, możesz wnioskować o kartę pod warunkiem, że masz minimum 21 lat, Twój dochód netto wynosi minimum 1200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą możesz ubiegać się o Kartę jeżeli masz minimum 25 lat i prowadzisz działalność od co najmniej 2 lat.

Warto też pamiętać, że o Kartę Kredytową Simplicity można ubiegać się w wielu ofertach promocyjnych, w których do zgarnięcia masz premię w formie gotówki (jako uznanie rachunku Karty), lub w formie voucherów do przeróżnych sklepów. Jeżeli posiadasz oszczędności w wysokości 30 000 zł lub Twoje wynagrodzenie wynosi 5000 zł, poza Kartą możesz też otworzyć Konto Citi Priority w promocji i cieszyć się podwójnymi korzyściami, wynikającymi z dodatkowych promocji. Recenzje ofert specjalnych, które obecnie trwają w Banku i niosą za sobą dodatkowe korzyści możesz śledzić na naszym blogu:

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i prowizji Kart Kredytowych w Citi Banku

Tabela Opłat i prowizji Kont Osobistych w Citi Banku

Regulamin Kart Kredytowych Citi Banku