Karta kredytowa Citi Simplicity dostępna w City Banku rozpieszcza swoich Klientów brakiem opłat. Jak podaje Tabela Opłat i Prowizji nie zapłacimy opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej oraz Karty dodatkowej, za SMS’y informujące o wykonanych operacjach w ramach usługi  CitiAlerts Standard oraz CitiAlerts Premium, nie poniesiemy również opłaty za przekroczenie Limitu Kredytu oraz za powiadomienia o braku spłaty karty wysyłane listownie czy telefonicznie.

Dodatkowo Bank zapewnia 56 dniowy okres bezodsetkowy, co oznacza, że spłacając zadłużenie w terminie nie zapłacimy odsetek od transakcji bezgotówkowych. Warto jednak wiedzieć, że okres bezodsetkowy nie liczy się od daty wykonania transakcji. Jeżeli nasz okres rozliczeniowy trwa od 01.09.2016 r. do 30.09.2016 r. a wyciąg zostaje wystawiony w dniu 01.10.2016 r., to od momentu wystawienia wyciągu mamy  26 dni na spłatę zadłużenia tak, aby odsetki od transakcji bezgotówkowych nie zostały naliczone.

Zapłacimy natomiast za transakcję gotówkową przy użyciu Karty, czyli na przykład wypłatę z bankomatu oraz przelew z rachunku karty kredytowej. Opłata za którąkolwiek z tych dwóch transakcji wynosi 6% wartości Transakcji – nie mniej niż 10 zł od każdej operacji. Poniesiemy również opłatę w wysokości 30 PLN za wydanie duplikatu Karty w miejsce utraconej, 10 PLN za  spłatę zadłużenia z Karty w Oddziale Banku i prowizję w wysokości 5,8% wartości Transakcji dokonanych w innej walucie niż polski złoty.

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Simplicity

Posiadając kartę Simplicity możemy skorzystać z dodatkowych usług, które obniżają koszty za kupowane przez nas produkty czy usługi, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, a to za sprawą dwóch programów Citi Rabaty  oraz Program Citi World Privileges, które gwarantują nam zniżki nawet do 50 % w ponad 5000 punktów usługowo-handlowych. Ważny jest też fakt, że z tej oferty skorzystają nie tylko posiadacze karty kredytowej Simplicity, ale wszyscy Posiadacze Kart debetowych i kredytowych w Citi Banku zarówno Ci, którzy posiadają Kartę Visa oraz Ci, którzy posiadają Kartę MasterCard. Wśród Partnerów promocji znajdziemy między innymi Profi Auto, Klinika Cosmopolitan, iTaxi, iDreamApplePremium Reseller, Yves Rocher, Top Sectret, Tatuum, Telepizza, LuxMed, Speak Up, Teatr Studio oraz liczne hotele, restauracje i naprawdę mnóstwo różnych firm, których nie sposób tutaj wymienić.

ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ CITI SIMPLICITY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Oferta Specjalna „10 000 zł za 20 zł miesięcznie”

Oferta 10 000 PLN za 20 PLN miesięcznie dedykowana jest wyłączenie Posiadaczom karty kredytowej City Simplicity. Oznacza to, że nie skorzystają z niej posiadacze innych Kart Płatniczych debetowych czy kredytowych.

Promocja polega na możliwości zaciągnięcia pożyczki na rzecz zadłużenia na karcie kredytowej. Żeby skorzystać z oferty należy:

  • złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citi Simplicity
  • dokonać aktywacji Karty
  • złożyć dyspozycję wykonania przelewu środków na wskazane przez nas konto i włączyć przelew w Plan spłat ratalnych „Komfort” w ciągu 30 dni od dnia zawarcia Umowy

Wysokość przelanych środków nie może być wyższa niż 10 000 PLN, a raty w ramach których będziemy spłacać przelaną kwotę nie mogą być dłuższe niż 12 miesięcy. W przypadku tego jednego przelewu Bank nie naliczy opłat, a warunki oprocentowania wyglądają następująco:

  • Oprocentowanie zadłużenia powstałego w wyniku przelewu wynosi 0% (oprocentowanie stałe)
  • Prowizja za rozłożenie Transakcji na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” wynosi 0%
  • Prowizja za Transakcję gotówkową przy użyciu karty oraz przelew z Rachunku karty wynosi 0%
  • Opłata operacyjna za obsługę Planu spłat ratalnych „Komfort” wynosi 20 zł miesięcznie

Oznacza to, że jedyny koszt jaki poniesiemy za obsługę „kredytu” to 20 PLN miesięcznie, bez odsetek od zadłużenia. Jeżeli więc skorzystamy z maksymalnego przelewu na 10 000 PLN, i rozłożymy tę transakcję na 12 rat to całkowity koszt do spłaty wyniesie 10 240 PLN (ponieważ musimy oddać 10 000 i dodatkowo zapłacić za obsługę Planu ratalnego 20 PLN miesięcznie, czyli 240 PLN)

Należy przy tym pamiętać, że opłaty opisane powyżej dotyczą tylko tej jednej operacji w ramach przelewu środków w ofercie „10 000 zł za 20 zł miesięcznie”. Każda kolejna operacja gotówkowa, przelew czy rozłożenie transakcji na raty zostanie policzone zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

Regulamin oferty 10 000 zł za 20 zł miesięcznie