Od  dziś, czyli od 01.02.2017 r. do dnia 01.05.2017 r. trwa VI edycja Programu „Mam PKO”, w której za polecenia zgarniamy dodatkową gotówkę: polecający – czyli obecny już Klient Banku 50 PLN, a polecony – czyli osoba, która zdecyduje się otworzyć konto 100 PLN. Polecać możemy wyłącznie nowych Klientów, którzy w okresie 3 lat nie posiadali żadnego konta w Banku PKO BP, ani też nie jest dla nich rozpatrywany wniosek o założenie konta, w dniu w którym zakładają konto z polecenia.

Warunki promocji

Aby odebrać premię i wziąć udział w promocji należy wykonać kilka prostych kroków. Obecny Klient Banku (osoba polecająca) rejestruje się na dedykowanej stronie promocji. Po rejestracji Klient Banku przekazuje osobie polecanej kod, który jest niezbędny do wypłaty premii. Kodem jest  numer telefonu GSM podany przy rejestracji do Programu, zgodny z numerem zarejestrowanym w Banku.

Wypłata premii jest w tej promocji uzależniona od tego, czy osoba polecona prawidłowo wykona czynności opisane w regulaminie. Co dokładnie musi zrobić? Po otrzymaniu kodu od obecnego Klienta Banku PKO BP osoba polecona, czyli nowy Klient musi:

  • złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji podając kod otrzymany od polecającego i wyrażając zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz akceptując regulamin
  • aktywować konto w serwisie iPKO do dnia 01.05.2017 r.
  •  w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o Konto rozliczyć co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej w punktach usługowo-handlowych (transakcje Internetowe nie będą brane pod uwagę)
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o Konto rozliczyć co najmniej jedną transakcję o łącznej wartości minimum 10 zł w punktach usługowo – handlowych za pomocą aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK (transakcje Internetowe nie będą brane pod uwagę)

Wypłata premii

Cała promocja składa się z trzech etapów. Premia wypłacana jest przez Bank do 75 dni kalendarzowych po zakończeniu danego etapu na rachunki prowadzone przez PKO BP:

  • 1.02 – 2.03.2017
  • 3.03 – 1.04.2017
  • 2.04 – 1.05.2017

Zgodnie z regulaminem po każdym zakończonym etapie, Bank ma 50 dni kalendarzowych na zweryfikowanie czy spełnione zostały warunki promocji, a następnie 25 dni kalendarzowych liczonych od momentu weryfikacje na przelanie środków. Z doświadczenia wiemy jednak, że powinno to zając miej niż 75 dni.

Warto tutaj wspomnieć jeszcze o dwóch rzeczach. Pierwsza jest taka, że obecny Klient Banku, czyli polecający ma możliwość uzyskania dodatkowej premii za największą liczbę skutecznie poleconych kont o wartości 5000 zł – dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń, 3000 zł – dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń, 1000 zł – dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń.

Druga natomiast dotyczy Nowego Klienta, czyli osoby polecającej, która nie skończyła jeszcze 26 roku życia i zdecyduje się otworzyć Konto dla Młodych. Może ona skorzystać z dodatkowej promocji i poza 100 PLN zgarnąć jeszcze 10 biletów do kina. Pamiętajcie, że nadal trwa promocja „Kina za 0”, o której Wam pisaliśmy i zakładając konto z polecenia również możecie te bilety otrzymać, wystarczy, że do dnia 3 marca 2017 r. zarejestrujecie się na stronie promocji.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin ramowy Programu Mam PKO

Zasady VI Edycji Programu Mam PKO

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>