Citi bank wypuścił kolejną edycję promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”. Warunki są bardzo podobne do tych z poprzedniej edycji, o której informowaliśmy Was na blogu. Podobnie jak ostatnio, do zdobycia mamy 100 zł premii za spełnienie jednego z dwóch prostych warunków promocji oraz do 300 zł zwrotu za transakcje kartą.

Kto może przystąpić do promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli po dniu 30 czerwca 2016 r. nie posiadałeś, nie byłeś współposiadaczem ani pełnomocnikiem Konta Osobistego lub oszczędnościowego.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 01.07.2017 r. do 31.10.2017 r. Przy czym rejestracji na stronie promocji należy dokonać do dnia 31.10.2017 r., a umowa może zostać podpisana maksymalnie do 30.11.2017 r. Należy również pamiętać, że pula nagród została ograniczona i otrzyma ją wyłącznie 1000 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w promocji.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji

Jeżeli spełniasz warunek karencji i łapiesz się na promocje, od zdobycia nagrody dzieli Cię już kilka prostych kroków:

  • po pierwsze do dnia 31.10.2017 r. rejestrujesz się na stronie promocji podając swoje dane i zaznaczając dwa checkboxy pod formularzem wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o statusie złożonego przeze Ciebie wniosku
  • maksymalnie do dnia 30.11.2017 r. podpisujesz umowę o Konto
  • aby otrzymać 100 zł premii masz do wyboru dwie opcje, a na ich spełnienie masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o Konto:
    • albo utrzymujesz na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł albo
    • zasilasz konto kwotą 5000 zł i posiadasz w Banku jeden aktywny produkt kredytowy np. kartę kredytową. Pamiętaj, że środki nie mogą wpłynąć na Twoje konto z jakiegokolwiek rachunku w Citi Banku. Najbezpieczniej więc albo wpłacać na Konto wynagrodzenie, albo dokonać przelewu z banku zewnętrznego.
  • aby otrzymać zwrot środków za transakcje wykonujesz w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 50 zł

Zaznaczę również, że warunek utrzymania średniomiesięcznego salda w kwocie 30 000 zł lub zasilenie Konta kwotą 5000 zł i posiadanie produktu kredytowego to warunki bezpłatnego prowadzenia rachunku. Nawet jeżeli otrzymasz już premię to warto zadbać o to, aby w pozostałych miesiącach również zostały one spełnione inaczej konto będzie nasz kosztowało 30 zł.

Wypłata premii

Premia w wysokości 100 zł zostanie przelana na Twoje Konto Citi Priority do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Warto tutaj pamiętać, że premia zostanie wypłacona jeżeli nasze konto będzie aktywne oraz, jeżeli nie będzie w trakcie wypowiedzenia. Otwierając konto wyłącznie dla premii, o dyspozycji zamknięcia warto pomyśleć dopiero po otrzymaniu wszystkich bonusów.

Dodatkowo Bank będzie dokonywał zwrotu środków za transakcje wykonane kartą w wysokości 6% przez okres sześciu miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto. Maksymalna premia miesięczna to 50 zł. Aby otrzymać miesięczny, maksymalny zwrot w wysokości 50 zł należy wydać nieco więcej czyli 833,34 zł. Nie jest to zbyt wygórowana suma, więc jej wydanie nie powinno stanowić trudności. Transakcje mogą być dokonywane w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Nie mogą być anulowane, ani zwrócone i muszą zostać zaksięgowane na Twoim koncie. Zwrot zostanie zaksięgowany na Twoim koncie do 15 dnia roboczego miesiąca następującym po miesiącu, w którym zostały rozliczone transakcje Kartą.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO CITI PRIORITY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Dodatkowo zachęcam Was do zapoznania się z recenzjami innych promocji w Citi Banku, które co prawda dotyczą Kart Kredytowych, ale mają całkiem fajne nagrody: Telefon LG K4 Dual za wyrobienie darmowej Karty Simplicity, 400 zł premii za wyrobienie Karty, voucher 300 lub 500 zł do sklepu Answear. 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych

Regulamin promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)