W związku z usługą Visa Checkout, którą można nazwać naszym wirtualnym portfelem przechowującym dane dotyczącą posiadanych przez nas Kart, mamy kolejną promocję tym razem do sklepu OleOle. Promocja polega na przyznaniu rabatu w kwocie 50 zł w momencie kiedy wartość naszych zakupów wyniesie więcej niż 250 zł. Podczas dokonywania zakupów wystarczy podać Kod „VISA” i jako sposób płatności wybrać Visa Checkout. Promocja trwa od 10.04.2017 r.  do 30.06.2017 r.

Promocją objęte są wszystkie produkty znajdujące się w internetowym sklepie OleOle z wyłączeniem Produktów Ratalnych, Produktów Ubezpieczeniowych, Kodów aktywacyjnych, transportu oraz usług związanych z dostawą towarów w tym Usług Dodatkowych. Dodatkowo zgodnie z Regulaminem Promocji jeden Klient może kupić tylko jedną sztukę tego samego Produktu Promocyjnego i złożyć tylko jedno Zamówienie z użyciem Kodu.

Więcej o usłudze Visa Checkout możecie przeczytać w artykule, w którym informujemy o rabatach w sklepie RTV Euro AGD w dniu wczorajszym.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)