Jest kolejna edycja i kolejna promocja w Citi Banku. Od 06.04.2017 r. do 30.06.2017 r. mamy możliwość otrzymania do 400 zł premii otwierając Konto Osobiste Citi Priority. Warunek? Zgodnie z regulaminem z promocji są wyłączone osoby, które po dniu 30 czerwca 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać także obecni Klienci, którzy posiadają kartę kredytową lub kredyt w Banku, ale nie mają jeszcze rachunku.

Warunki promocji i wypłata premii

Premia w postaci 400 zł została podzielona na dwie kwoty. Za spełnienie jednego warunku możemy otrzymać jednorazowo 100 zł premii, a następnie za spełnienie kolejnego do 300 zł premii (po 50 zł przez 6 miesięcy). Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić swój udział wypełniając dedykowany formularz rejestracyjny, do dnia 30.06.2017 r. a następnie podpisać umowę maksymalnie do dnia 31.07.2017 r.

Aby otrzymać jednorazową premię w wysokości 100 zł należy: 

  • utrzymają na rachunkach w Banku  średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku lub
  • zasilą konto środkami (tytułem wynagrodzenia) w łącznej wysokości minimum 5000 zł oraz  na ostatni dzień tego samego miesiąca będą posiadać w Banku aktywny jeden produkt kredytowy (warunek również musi być spełniony do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.)

Premia w kwocie 100 zł zostanie wypłacona do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie opisanych warunków.

Nagrodę o wartości 300 zł w postaci moneybacku otrzymają osoby, które w danym miesiącu kalendarzowym rozliczą co najmniej jedną transakcję bezgotówkową Kartą na łączną kwotę 50 zł.

Zgodnie z Regulaminem Bank będzie zwracał na nasz nowo otwarty rachunek 6% zwrotu za transakcje w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otwarto Konto – maksymalnie 50 zł miesięcznie. Aby otrzymać miesięczny, maksymalny zwrot w wysokości 50 zł miesięcznie musimy oczywiście wydać nieco więcej niż 50 zł, czyli 833,34 zł. Jeżeli często korzystacie z Karty to ta kwota nie powinna stanowić najmniejszej trudności. Transakcje mogą być dokonywane w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Nie mogą być anulowane, ani zwrócone i muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie. Moneyback zostanie będzie księgowany na naszym koncie do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały rozliczone transakcje Kartą.

Ile kosztuje Konto Citi Priority

Opłata za prowadzenie Konta wynosi 30 zł, możemy jej jednak uniknąć gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach wynosi minimum 30 000 zł lub gdy wpływ na nasze Konto Osobiste wyniesie minimum 5 000 zł, a jednocześnie posiadamy aktywowaną główną Kartę Kredytową Citibank lub mamy zawartą umowę o kredyt konsumencki. Jeżeli skorzystamy z tej promocji to warunek bezkosztowego prowadzenia Konta i tak spełniamy, ale jeżeli Konto pozostawimy na dłużej to warto o tym wiedzieć.

Bezpłatna natomiast jest Karta Debetowa – tutaj nie musimy spełniać żadnego warunku. Nie zapłacimy także za wypłaty gotówki z bankomatów w kraju oraz za przelewy zlecane online (prowizje za przelewy u doradcy w CitiPhone lub w Oddziale powalają powalają z nóg, więc lepiej ich nie wykonywać).

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych Citibanku

Regulamin promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)