W Getinie trwa III edycja promocji Na nowe środki, dzięki czemu znowu masz szansę zyskać trochę oszczędności. Podobnie jak ostatnio, możesz otworzyć Konto oszczędnościowe, które będzie pracowało na oprocentowaniu 2,7% w skali roku, dla nowych środków do 200 000 zł, przez okres 4 pierwszych miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja kierowana jest do obecnych i nowych Klientów Banku, jednak nie mogą z niej skorzystać osoby, które brały udział we wcześniejszych edycjach promocji „Na nowe środki”.  Warto również pamiętać, że z promocji wyłączone są Konta oszczędnościowe takie jak: Celowe Konto Oszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe Skarbonka i Konta Oszczędnościowe z promocji Family Saver.

Okres przystąpienia do programu

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 16.11.2017 r. do 17.12.2017 r. W tym okresie należy posiadać lub założyć Konto osobiste wraz z Kontem oszczędnościowym i zasilić Konto oszczędnościowe kwotą nowych środków.

Warunki promocji – 2,7% na koncie oszczędnościowym

Żeby uzyskać oprocentowanie 2,7% wystarczy, że będziesz posiadał Konto Osobiste i Konto Oszczędnościowe. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku, to otwórz konto, korzystając ze strony promocji. Jeżeli masz już jakieś produkty w Banku możesz otworzyć Konto korzystając z bankowości elektronicznej. Następnie zasil konto kwotą nowych środków. Oprocentowanie 2,7% dotyczy kwoty do 200 000 zł i będzie obowiązywało przez okres 122 dni, licząc od dnia, kiedy wpłacisz na nie nowe środki. Wszystkie środki stanowiące nadwyżkę ponad kwotę 200 000 zł będą oprocentowane wg standardowych stóp procentowych. Kwota nowych środków będzie przez Bank badana na koniec każdego dnia promocji.

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, że oferta jest kierowana do osób, które otwierają Konto indywidualne, a nie wspólne. Jeżeli otworzysz konto wspólne lub w trakcie dołączysz do niego współwłaściciela to nie uzyskasz oprocentowania 2,7%. Pamiętaj również, że w trakcie trwania promocji nie możesz zrezygnować ani z Konta oszczędnościowego, ani z Konta Osobistego.

Jak wyliczyć kwotę nowych środków?

Nowe środki to nadmiar gotówki ulokowanej w Banku na dzień 13.11.2017 r. Jeżeli na dzień 28.09.2017 r. stan Twojego konta, lokat, czy innych produktów depozytowych wynosił np. 30 000 zł, to nowymi środkami będzie gotówka, która zasiliła Twoje konto oszczędnościowe po tym dniu i pomniejszona o środki z dnia 13.11.2017 r. Poniżej przykład:

Na dzień badania nowych środków tj.: 13.11.2017 r. posiadasz w Banku 30 000 zł. Po dniu 13.11.2017 r. przelewasz na Konto oszczędnościowe 200 000 zł. Ile masz nowych środków? 170 000 zł (równanie jest proste: 200 000 zł, które przelałeś jako nowe środki – 30 000 zł, które miałeś na kontach czy lokatach w dniu 13.11.2017 r. = nowe środki, czyli 170 000 zł.)

OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE OPROCENTOWANE NA 2,7% DO KWOTY 200 000 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztują Konta w GNB?

Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku, konieczne będzie otwarcie Konta oszczędnościowego wraz z Kontem Osobistym. Prowadzenie Konta oszczędnościowego jest bezpłatne.

Konto Osobiste w Getin Banku znacznie się zmieniło, od kiedy Bank wprowadził do oferty Konto Proste Zasady. W zamian za jedną płatność bezgotówkową w miesiącu (może być to płatność Kartą lub Blikiem) nie zapłacisz za otwarcie i prowadzeni konta, za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, za wydanie i prowadzenie karty debetowej oraz za przelewy w bankowości Mobilnej i Internetowej. Za prowadzenie Konta nie zapłacą również osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Jeżeli nie spełnisz warunku i nie wykonasz jednej transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę, opłata za prowadzenia Konta Proste Zasady wyniesie 8 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych

Tabela Opłat i Prowizji GNB

Tabela Opłat i Prowizji GNB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)