W Tabeli Oprocentowania w T-mobile Usługi Bankowe pojawiła się nowa pozycja informująca o pojawieniu się promocyjnej lokaty mobilnej, na której możemy zarobić 3% w skali roku. Co prawda informacje o lokacie są dość skąpe i pojawiły się jedynie w Tabeli oprocentowania (na stronie internetowej Banku nie ma żadnej informacji na ten temat), ale całkiem sporo możemy się z nich dowiedzieć.

Przede wszystkim aby skorzystać z lokaty należy mieć konto z aplikacją mobilną, ponieważ tylko tam produkt jest dostępny. Lokatę możemy założyć na okres 60 dni, czyli 2 miesięcy na kwotę od 1000 PLN do 10 000 PLN. Lokata nie odnawia się, a po jej zakończeniu odsetki wraz z kapitałem trafiają na nasze konto w T-mobile Usługi Bankowe. W przypadku zerwania lokaty przed okresem końca umowy Bank nie wypłaci nam odsetek, więc zakładając lokatę należy dobrze się zastanowić, czy środki nie będą nam potrzebne przez okres jej trwania.

Jedyna informacja, która jest dość niejasna to ilość posiadanych lokat. Co prawda tabela oprocentowania odnosi  się do liczby mnogiej, więc domyślnie można założyć że lokat na 3% możemy posiadać kilka. Skierowaliśmy w tej sprawie zapytanie do Banku i jak tylko uzyskamy informację, poinformujemy Was o możliwościach jakie daje T-mobile Usługi Bankowe.
[2016-12-04 Aktualizacja: Tak jak przypuszczaliśmy, ilość lokat opisanej oferty jest nieograniczona.]

Oferta nie ma daty zakończenia, jednak warto pamiętać, że parametry lokaty mogą ulec zmianie. Bank może również całkowicie wycofać produkt z oferty.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania T-mobile usługi Bankowe

OTWÓRZ KONTO FREEMIUM I SKORZYSTAJ Z LOKATY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂