Wiele osób, szczególnie tych, które mieszkają z dala od wielkich miast mają ograniczony dostęp do kultury i rozrywki. Sama wychowałam się z dala od Wrocławia i wiem, że zwykła wyprawa na zakupy, do kina, czy teatru to czas, a przede wszystkim wydatek, na który wiele osób nie może sobie pozwolić, albo zwyczajnie jest im szkoda pieniędzy i ja to rozumiem. Dlatego dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć o przedsięwzięciu, jakie zostało zorganizowane z udziałem Visa, dzięki firmie Outdoor Cinema Ent, czyli o Kinie Objazdowym Outdoor Cinema.

Visa odwiedza rożne miejscowości, w których nie ma dostępu do kina i tworzy tam sale kinowe, dzięki którym możemy udać się na filmy, które aktualnie znajdują się w repertuarze. To bardzo fajna opcja, która stwarza okazję do rozrywki i daje dostęp do kultury wszystkim zainteresowanym. Co prawda oferta kina mobilnego nie jest aż tak bogata jak w standardowych sieciówkach typu Helios czy CinemaCity, ale na pewno znajdą się osoby, które znajda coś dla siebie.

Dodatkowe promocje 

Warte uwagi jest nie tylko to, że firma wyszła z taką inicjatywą, ale także promocje na bilety i strefę gastronomiczną, dla każdego kto ze te usługi zapłaci Kartą VISA. Promocja trwa od 24 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. Z promocji skorzysta każda osoba posiadająca Kartę Visa, która ma co najmniej 16 lat. Promocja polega na obniżeniu wartości biletu oraz usług gastronomicznych o 50%:

 • Mały zestaw: popcorn 1,8 l + napój 0,5 l
  6 zł przy płatności kartą Visa
  (12 zł cena standardowa)
 • Duży zestaw: popcorn 2,4 l + napój 0,5 l
  7,50 zł przy płatności kartą Visa
  (15 zł cena standardowa)
 • Zestaw dla dwojga: popcorn 2,4 l + dwa napoje 0,5 l
  9,50 zł przy płatności kartą Visa
  (19 zł cena standardowa)
 • Seanse 2D
  8 zł przy płatności kartą Visa
  (16 zł cena standardowa)
 • Seanse 3D
  9 zł przy płatności kartą Visa
  (18 zł cena standardowa)

Do promocji przystępujemy dokonując zakupu biletu kartą VISA online albo bezpośrednio w kasie Kina Objazdowego. Podczas jednej płatności Kartą możemy dokonać zakupu 4 biletów. Zgodnie z Regulaminem Promocji aby zakupić Zestawy Promocyjne w cenie obniżonej o 50% w barku kinowym należy wybrać po prostu Zestaw Promocyjny. Poza promocją na bilety i popcorn Regulamin upoważnia nas do wyboru jednego z 20 miejsc znajdujących się w środkowym rzędzie kina, oraz daje nam pierwszeństwo do kasy:

Użytkownicy mają pierwszeństwo w zakupie Biletów Promocyjnych oraz w kasie kina przed innymi klientami kina oraz jako jedyni mają dostęp do dwóch, środkowych rzędów (łącznie dwadzieścia miejsc) na sali Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema pod warunkiem dokonania płatności Kartą Visa (do 30 minut przed rozpoczęciem seansów).

Pula biletów promocyjnych w ramach Kina Objazdowego wynosi 25 000 sztuk.

Trasa i repertuar

Obecnie w Repertuarze znajduje się 8 filmów: Szybcy i wściekli 8, Dzieciak rządzi (3d dubbing), Obcy: przymierze, Dzieciak rządzi (2d dubbing), Porady na zdrady, Azyl, Maria Skłodowska-Curie oraz Zerwany kłos. Oczywiście repertuar Kina objazdowego się zmienia więc warto zaglądać na stronę i sprawdzać, co aktualnie można obejrzeć. Obecnie trasa objazdowa i miejscowości, w których będzie możliwe skorzystanie z usług Kina zostały wyznaczone do 21 maja 2017 r. Reszta jest jeszcze w trakcie, ale również aktualizowana na bieżąco. Szczegółowe informacje o promocjach, repertuarze i miejscach, w których kino się pojawi znajdziecie w Regulaminie Promocji oraz na stronie VISA.

trasa kina

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)