Pewnie dobrze jest Wam już znana promocja 3% zwrotu z iKontem w BGŻ BNP Paribas, ponieważ pisaliśmy Wam o niej w grudniu 2016 r. Bank poza zwrotem środków za transakcje postanowił dodatkowo nagrodzić swoich Klientów premią w wysokości 100 PLN za otwarcie iKonta w promocji Money Manii.

Promocja trwa od dnia 06 marca 2017 r. do dnia 31 marca 2017 roku (lub do osiągnięcia liczby 1100 rejestracji) a łączny zysk z promocji może osiągnąć 300 PLN. Z promocji skorzystają nowi Klienci Banku, czyli tacy którzy nie posiadają umowy ramowej w dniu przystąpienia do promocji, ani też nie byli stroną takiej umowy w okresie od 06 marca 2014 r. do dnia 05 marca 2017 r. Poniżej zestawienie wszystkich kroków, które musimy wykonać aby otrzymać premie.

Warunki promocji:

Aby otrzymać premię 100 PLN należy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o prowadzenie iKonta wraz z Kartą debetową maksymalnie do dnia 31 marca 2017 r. (musimy tutaj pamiętać o zgodzie na przekazywanie danych osobowych pomiędzy Bankiem a Organizatorem w celu wypłaty premii w ramach promocji), oraz maksymalnie do dnia 18 kwietnia 2017 r. musimy podpisać i aktywować iKonto wraz Kartą. Dodatkowo:

  • w miesiącu kwietniu i maju 2017 r. musimy otrzymać wpływ na konto o łącznej wartości minimum 1000 PLN (zgodnie z regulaminem jako wpływ rozumie się każde uznanie rachunku. Nie zostaną uwzględnione wpływy z naszych rachunków prowadzonych w Banku oraz wpłaty gotówkowe, wpływy z lokat i kont oszczędnościowych w Banku, oaz kredytów wypłacanych na iKonto)
  • w miesiącu kwietniu i maju 2017 r. musimy dokonać transakcji bezgotówkowych Kartą o łącznej wartości minimum 300 PLN (Regulamin mówi o tym, że transakcje kartą muszą zostać wykonane w punktach handlowo – usługowych, jednak z Bankiem udało nam się potwierdzić, że wliczają się również płatności kartą w Internecie)

Wypłata premii:

Maksymalnie do 15 czerwca 2017 r. zostaniemy poinformowani o przyznaniu premii. Do dnia 18 czerwca 2017 r. otrzymamy link wraz z danym do logowania na stronie organizatora promocji, gdzie po zalogowaniu się musimy wskazać numer rachunku iKonta, abyśmy mogli otrzymać premię. Rachunek musimy wskazać maksymalnie do 29 czerwca 2017 r. Premia zasili nasze iKonto do dnia 30 czerwca 2017 r.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ IKONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

3% zwrotu za transakcje = 200 PLN w 5 miesięcy

Bank przez 5 miesięcy od podpisania umowy będzie zwracał na nasz rachunek 3% wykonanych i rozliczonych transakcji, maksymalnie 40 PLN miesięcznie. Żeby otrzymać maksymalny zwrot 40 PLN miesięcznie musimy wydać ok 1334 PLN co miesiąc. Jeżeli transakcja zostanie anulowana albo zwrócona nie będzie od niej naliczany zwrot. W promocji nie są również uwzględniane następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Opłaty związane z iKontem

iKonto jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie pod warunkiem, że zapewnimy miesięczny wpływ na konto w kwocie 1000 PLN (w przeciwnym wypadku zapłacimy 10 PLN). Nie dotyczy to osób poniżej 26 roku życia – dla nich kont jest darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za kartę do iKonta jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 PLN (w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie). Nie zapłacimy również za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty oraz za internetowe przelewy krajowe w złotych.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Money Mania edycja specjalna z iKontem

Regulamin promocji „iKonto z kartą”

Taryfa prowizji i opłat