#Yolo, #Brałbym, #HappyHours, #Snapchat, #Instagram, #Zajawka to nic innego jak hasła, które wypracował mBank w swojej specjalnej ofercie kierowanej do młodych użytkowników pomiędzy 13 a 25 rokiem życia. Oferta kont młodzieżowych to nie tylko karta z nowym samodzielnie zaprojektowanym wizerunkiem, brak opłat za posiadanie konta przy minimalnych wymogach i liczne promocje, ale to również nowe logo dedykowane młodym i nowy język, którym podjęto próbę zaangażowania młodzieży do interesowania się branżą finansową.

Ceny dopasowane do wieku!

W ramach „eKonta m”, Bank wprowadził podział na 3 oferty wiekowe i w zależności od tego, do której grupy się kwalifikujemy dostajemy konkretny pakiet usług darmowych, ale nie brakuje również informacji o usługach płatnych:

Karta z wizerunkiem i moc okazji!

Poza tym, że Kartę płatniczą do ekonta m możemy mieć za darmo, to dodatkowo możemy wybrać albo jeden z 31 oryginalnych wzorów Visa, który możemy rónież dowolnie zmodyfikować, albo własne zdjęcie, które na Karcie chcemy umieścić. Oczywiście należy pamietać, aby nasze zdjęcie nie zawierało danych wrażliwych takich jak: PESEL, NIP, Adres, czy wizerunków chronionych prawami autorskimi lub znaków towarowych i logotypów.

Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania ze zniżek poprzez płatności Kartą, albo mTransferem. Za zakupy dokonane u usługodawców: mOkazje, SkiTeam, Mivo, Eventim, Empikfoto, BlaBlaCar, Booking, Bobby, Under Armour, A. Blikle, Bikershop, CinemaCity, CinemaCity Imax, Levi’s, SpeakUp, Tele Pizza, top Secret, Time Trend, WyjątkowyPrezent, Yves Rocher otrzymamy liczne rabaty i zwroty na konto.

Ponadto korzystając z usług Programu Rabatowego, otrzymujemy zniżki w wielu punktach usługowych a są to m.in.: Deniqu, MP3Store, Sixt rent a car, Salamander, ENEL-MED i wiele innych. Przed skorzystaniem ze zniżki, należy w danym punkcie usługowym poinformować sprzedawcę, że płacimy kartą mBanku. Jeżeli natomiast płacimy kartą przez Internet, koniecznie musimy pamiętać o zmianie limitów dla transakcji internetowych, ponieważ domyślnie wynoszą one 0 PLN, ponadto ważne jest aby podać w zamówieniu numer BIN czyli pierwszych sześć cyfr karty mBanku.

Trzy warianty, jedna promocja!

Brałbym to promocja kierowana do posiadaczy kont mBanku, którzy są pomiędzy 18 a 25 rokiem życia. Do promocji można przystąpić od 02.08.2016r. do 31.08.2016r. i polega ona na otrzymaniu jedenej z trzech nagród o wartości 760 PLN:

 • dofinansowanie prawa jazdy
 • pieniądze na paliwo
 • smartfon bez umowy i simlocka

Co zrobić aby przystąpić do promocji?

Warunkiem skorzystania z promocji jest otwarcie eKonta m lub dowolnego rachunku w mBanku. Dodatkowo należy zarejestrować się na portalu www.bralbym.pl w każdą środę od godziny 20:00. Należy również pamiętać aby po rejestracji kliknąć w link aktywacyjny wysłany na e-mail podany podczas rejestracji. Bez tego nie przystąpimy do promocji. Po rejestracji należy również polecić 3 osoby do otwarcia rachunku w mBanku (zaproszenia osób trzecich dokonamy za pośrednictwem strony bralbym.pl). Zarówno posiadacz konta jak i osoby przez niego polecone, koniecznie muszą wykonać 5 płatności kartą lub 5 płatności za pośrednictwem mTransfer lub 5 płatności za pośrednictwem usługi Blik. Po wykonaniu 5 transakcji należy zalogować się bankowości poprzez aplikację mobilną lub stronę mBanku. Są to warunki konieczne do skorzystania z promocji i odebrania nagrody.

Bank stawia jeszcze dodatkowe warunki, które musimy spełnić w przeciągu 45 dni kalendarzowych liczonych  od momentu zrealizowania wszystkich czynności opisanych powyżej, a są to:

 • zakupy o wartości minimum 100 PLN na stacji benzynowej w formie bezgotówkowej (kartą lub Blikiem) w przypadku, kiedy wybraną przez nas nagrodą są środki na paliwo
 • uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę w przypadku, kiedy wybraną przez nas nagrodą są środki na dofinansowanie prawa jazdy

Z promocji moga również skorzystać osoby, które już mają konto w mBanku. W promocji biorą udział 3 rodzaje kont:  eKonto, mKonto lub izzyKonto, pod warunkiem, że numer rozliczenoiowy takiego rachunku, czyli cyfry, które znajdują się w numerze rachunku na pozycjach od trzeciej do dziesiątej to „1140 2004”.

Rejestracja na stronie Brałbym.

Zgodnie z regulaminem promocji podczas rejestracjim, należy wykonać następujące kroki:

 • wybierasz rodzaj nagrody,
 • wypełniasz formularz, na którym podajesz swoje imię i nazwisko, PESEL, adres email oraz 10 ostatnich cyfr Twojego Rachunku,
 • ustanawiasz hasło przy pomocy którego będziesz mógł zalogować się do serwisu www.bralbym.pl
 • wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rejestracją i udziałem  w Promocji,
 • wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w Promocji,
 • akceptujesz ten Regulamin.

Osoba polecona i dodatkowe informacje.

Przystępując do opisanej powyżej promocji, należy pamiętać, że aby odebrać nagrodę nie tylko MY musimy wywiązać się z określonych powyżej warunków. Zasady dotyczą też osób poleconych. Jeżeli więc któraś z osób nie wywiąże się z warunków opisanych w regulamienie to nasza nagroda również nie zostanie przynana. Ponadto, należy pamiętać, że:

 • osoby, które są przez nas polecone nie moga być (w chwili obecnej i w przeszłości) posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego (indywidualnego lub wspólnego)
 • osoba polecona przez nas może otworzć rachunek w ofercie: eKonto z taryfą standard lub plus,  eKonto m, mKonto Aquarius lub mKonto Aquarius Intensive
 • osoba polecona przez nas podczas zakładania konta musi podac kod składający się z litery m i 10 ostatnich cyfr Rachunku, który wskazaliśmy jej przystępując do Promocji
 • jeżeli osoby polecone przez nas otworzą rachunek wspólny, Bank potraktuje je jako jedną osobę poleconą
 • osoby polecone, muszą mieć więcej niż 18 lat

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)