W dniach od 10.11.2016 r. do 02.02.2017 r. wnioskując o otwarcie konta w Orange Finanse możemy przystąpić do promocji „Dobry Start, święta 2016”, która daje nam gwarancję niezmienności opłat związanych z rachunkiem przez 24 miesiące (brak opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, brak opłaty za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej, brak opłaty za wypłaty z bankomatów, brak opłaty za przelewy internetowe realizowane w PLN z ww. konta), oprocentowania konta oszczędnościowego na 3,5% w skali roku dla kwoty 10 000 PLN, oraz zwrot 10 PLN za abonament lub doładowanie telefonu na kartę. To jeszcze nie wszystko, ponieważ za otwarcie konta i zawnioskowanie o Kartę MasterCard w  Salonie Sieci Orange otrzymamy bonus w wysokości 1 PLN za dokonanie pierwszej transakcji.

W promocji mogą wziąć udział Klienci sieci Orange posiadający abonament bądź telefon na kartę, które od dnia 02.10.2014 r. nie posiadały w Orange Finanse Konta Osobistego. Promocja dotyczy również osób, które przeniosą swój abonament telefoniczny do Orange.

Warunki promocji

Warunkiem otrzymania wszystkich promocyjnych bonusów wynikających z oferty jest otworzenie Konta Osobistego w Orange Finanse w terminie od 10.11.2016 r. do 02.02.2017 r. oraz upoważnienie Orange Finanse do przekazywania do Orange naszych danych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu oraz informacji o nazwach usług posiadanych przez nas w Banku i w drugą stronę upoważnienie Orange do przekazywania do Orange Finanse danych osobowych takich jak numer PESEL, kod pocztowy oraz informacje o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów/umów. Upoważnienia w przekazywaniu sobie danych maja na celu sporządzenia ofert marketingowych zarówno przez  Orange jak i Orange Finanse. Te dwa warunki gwarantują nam niezmienność opłat, o których pisałam już na początku wpisu.

Dodatkowo aby uzyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym musimy:

  • złożyć wniosek o otwarcie takiego Konta. Możemy to zrobić albo w momencie otwierania Konta Osobistego, albo w terminie 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego poprzez serwis transakcyjny (wniosek o konto oszczędnościowe będzie dostępny w przeciągu 5 dni kalendarzowych od momentu otwarcia Konta Osobistego w bankowości elektronicznej Banku).
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą  na łączną kwotę co najmniej 300 PLN przez 6 następujących po sobie miesięcy od momentu otworzenia Konta Oszczędnościowego

Oprocentowanie 3,5% obowiązuje przez pół roku od momentu otwarcia Konta Oszczędnościowego dla kwoty do 10 000 PLN. Kwota powyżej tej sumy, a także środki po okresie 6 miesięcy są oprocentowane zgodnie z Tabelami stóp procentowych w Orange Finanse. W związku z tym, iż promocja dotyczy także osób, które przenoszą swój numer do Orange, to promocyjne oprocentowanie będzie dla nich obowiązywało przez maksymalnie 6 miesięcy od momentu przeniesienia numeru do Orange.

Prawo do zwrotu 10 PLN w ramach abonamentu albo telefonu na kartę zostanie nam przyznane jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 PLN. Jeżeli będzie to telefon na kartę otrzymamy po prostu dodatkowe doładowanie na tę kwotę, jeżeli natomiast będzie to abonament, kwota 10 PLN zostanie zaksięgowana na na naszym koncie abonenckim, na które opłacamy faktury za abonament. Maksymalnie w okresie trwania całej promocji możemy uzyskać 12 zwrotów, czyli 120 PLN. Ważne jest to, że uznania będę realizowane przez 12 miesięcy od momentu otwarcia konta osobistego pod warunkiem spełnienia warunków, oraz to, że zwrot należy nam się tylko za jeden numer telefonu. Jeżeli posiadamy dwa, np. telefon na abonament i telefon na kartę to i tak prawo do premii przysługuje nam za jeden numer.

Konto Osobiste możemy otworzyć wypełniając formularz na stronie Orange finanse, albo w dowolnym Salonie Orange.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „Dobry Start, święta 2016”

Regulamin Promocji „Super Bank dla Klientów Orange, święta 2016”

Taryfa prowizji i opłat Orange Finanse

Tabele stóp procentowych w Orange Finanse

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)