„PKO Konto za zero” co prawda promocją nie jest, ale może być atrakcyjną ofertą dla osób, które aktywnie korzystają z rachunku, używają karty płatniczej i lubią samodzielną obsługę konta przez Internet i aplikację mobilne. Konto może nas nic nie kosztować pod warunkiem że posiadamy do niego Kartę Debetową, którą rozliczymy miesięcznie transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 300 PLN. Dzięki temu unikamy też opłaty za kartę. Nie zapłacimy również za przelewy pod warunkiem wykonywania ich przez Internet albo aplikację mobilną. W zasadzie większość operacji wykonywana samodzielnie bez udziału Infolinii bądź bezpośrednio w Placówkach Banku jest bezpłatna. Minusem może być wypłata środków z bankomatu. Niestety bezpłatne są wypłaty jedynie w bankomatach PKO BP, za korzystanie z pozostałych bankomatów zapłacimy 3% nie mniej niż 5 PLN. Zapłacimy również za obsługę w Placówkach, a także za dzienne powiadomienia o wysokości salda lub 5 ostatnich operacjach na rachunku w ramach usługi „Informacja SMS” – miesięczna opłata za tą usługę wynosi 7 PLN.

Pakiety korzyści

Korzystając z aplikacji mobilnej IKO posiadacze konta w PKO BP mają możliwość korzystania z dodatkowych promocji. Jedną z nich jest opisana przez nas niedawno Promocja 10 zł za 2 przelewy z IKO na telefon. Kolejną są rabaty w wysokości 10% na zamówienia za pośrednictwem PizzaPortal. Posiadacze IKO maja też możliwość uzyskania bonusu w wysokości 20% za doładowania telefonu w sieci Orange, czy założenia jedno miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 2% w skali roku.

Mieszkańcy Warszawy posługujący się Warszawską Kartą Płatniczą dostają dodatkowo 10% rabatu korzystając z produktów i usług u następujących partnerów programu: Restauracja Sauté, Restauracja You&Me, Centrum Wina, Dekanter – wina szlachetne, Salon Fryzjerski Bagatela, Fryzjerstwo PJ Piotr Jesionkiewicz, Wygodny rower.

Warto również wspomnieć o Programie Przywilejów, który polega na rabatach w wybranych sklepach dla osób płacących kartą Visa np.: Wygodny Rower, Wydawnictwo Pascal, Ksiegarnia Internetowa MUZA, WITTCHEN, Salamander, Toyota Carter, Sklep internetowy „Sztuka wina” i wiele innych.

Zakładając konto w Banku PKO BP mamy też możliwość skorzystania z wirtualnej Skarbonki, nie należy jej jednak mylić z kontem oszczędnościowym. Wirtualna Skarbonka to alternatywa dla środków „trzymanych w skarpecie”. Zamiast odkładać środki na wybrany cel do domowej skarbonki możemy odkładać je w Banku, wyznaczając na jaki cel oszczędzamy, ile musimy tych środków zebrać i ile jeszcze do osiągnięcia celu nam brakuje. Środki na skarbonce nie są blokowane i możemy je w każdym czasie wykorzystać.

Jeżeli chcielibyście zdecydować się na to konto to uczulam na informacje dostępne na stronie, szczególnie te wiązane z promocjami i dodatkowymi ofertami. Wiele z nich jest jeszcze niezarchiwizowanych, a linki umieszczone na stronie produktu odnoszą nas do ofert, które zakończyły się kilka miesięcy temu. Dlatego jeżeli decydujecie się na to konto z uwagi na dodatkowe bonusy warto dokładnie się z nimi zapoznać i sprawdzić daty ich obowiązywania.

Konto można otworzyć 3 kanałami: za pośrednictwem linku umieszczonego poniżej – czyli online, w Placówkach Banku oraz telefonicznie za pośrednictwem Infolinii. W przypadku zawierania umowy na odległość (czyli przez Internet albo Infolinię) umowę otrzymujemy kurierem.

OTWÓRZ KONTO PKO ZA ZERO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?