mBank przedłużył edycję promocji ze zwrotem 300 zł za zakupy, dorzucił 50 zł premii jeżeli otworzymy konto z polecenia, a dodatkowo razem z Agorą wprowadził nową, dodatkową ofertę, dzięki której możemy otrzymać voucher o wartości 100 zł do Rossmanna albo 4 bilety do kina Helios. Łącznie więc możemy od mBanku otrzymać premię o wartości 450 zł.

Okres przystąpienia do promocji upływa w dniu 31.05.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które nie posiadają w Banku konta od dnia 1 stycznia 2016 r.

„Same korzyści – Bilety na Bank” – Karta podarunkowa Rossmann lub 4 bilety do kina

Aby przystąpić do promocji „Same korzyści – Bilety na Bank” a następnie odebrać zwrot 300 zł i premie 50 zł z promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja” musimy po kolei wykonać opisane poniżej kroki:

  • Rejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji podając swoje imię, nazwisko i adres email. Dodatkowo wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Agorę, która jest organizatorem promocji. Podczas składania wniosku konieczne jest zaznaczenie tylko pierwszego checkboxa.

zgody mbank

  • Po rejestracji otrzymujemy na adres mailowy link aktywacyjny, w który należy kliknąć i założyć wniosek o eKonto Standard wraz z Kartą. Dodatkowo należy tutaj pamiętać o zwolnieniu Banku z tajemnicy bankowej na przekazanie danych do organizatora w celu prawidłowego przebiegu promocji. (Warunek musimy spełnić maksymalnie do 31.05.2017 r.)
  • Po podpisaniu umowy (za pośrednictwem kuriera, w Placówce lub mKiosku) w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy rozliczamy 5 transakcji na dowolną kwotę. Zgodnie z regulaminem przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.
  • Do dnia 15.06.2017 r. logujemy się raz jeszcze na stronie promocji i dokonujemy wyboru nagrody

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo do dnia 20.07.2017 r. Jeżeli wybierzemy bilety do kina Helios to dwa podwójne zaproszenia zostaną nam wysłane na email wskazany podczas rejestracji. Jeżeli wybierzemy kartę podarunkową Rossmann do należy w terminie od 20.07.2017 r. do 27.07.2017 r. zalogować się na stronie promocji i podać adres na jaki zostanie wysłana karta. Bez względu na to czy wybierzemy jako nagrodę bilety do kina czy kartę do sklepu Rossmann, nagroda zostanie nam przekazana do dnia 04.08.2017 r.

Co istotne ilość nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk, a co ważniejsze nie decyduje tutaj data rejestracji w promocji, tylko „kto pierwszy ten lepszy”, co oznacza, że kto pierwszy spełni warunki ten otrzyma nagrodę. 

300 zł premii w promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”

Tak jak wspomniałam na początku wpisu w mBanku mamy dwie promocje, które trwają do dnia 31.05.2017 r. i spokojnie możemy je połączyć, ponieważ regulamin nam tego nie zabrania. Tą promocję znacie, ponieważ już o niej pisaliśmy i to niejednokrotnie.

Regulamin promocji, w której możemy zyskać 300 zł premii za zakupy nieco dokładniej definiuje nowego Klienta. Jest to osoba, która od dnia od 01.01.2016 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego i konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Premię zyskujemy za transakcje wykonane kartą i blikiem: 2% wartości płatności kartą i/lub 2% wartości płatności BLIK, nie więcej jednak niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Premia jest wypłacana przez 6 miesięcy. Zgodnie z regulaminem Bank nalicza premię po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiliśmy do Promocji (jeżeli przystąpiliśmy do Promocji w połowie kwietnia to już od początku maja będziemy dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia premii. Pierwsze naliczenie premii nastąpi za maj, a pierwsza wypłata w czerwcu).

Co musimy zrobić, aby mieć prawo do otrzymania premii w wysokości 50 zł miesięcznie jako zwrot transakcji za zakupy?

  • Zasilić jednorazowo konto kwotą 1000 zł (powinien być to przelew zewnętrzny, albo przelew z innego rachunku w mBanku, do którego nie jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami)
  • Rozliczyć transakcje bezgotówkową kartą i/lub płatności BLIK na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Transakcje powinny być wykonane w punktach handlowo – usługowych.
  • Zalogować się co najmniej raz w danym miesiącu do aplikacji mobilnej banku.

Dodatkowo eKonto standard możemy otworzyć  z czyjegoś polecenia (o programie poleceń pisałam Wam w artykule Polecaj mBank Znajomym), wówczas otrzymamy jeszcze 50 zł dodatkowej premii. Żeby ją zdobyć należy podczas otwierania Konta wprowadzić numer identyfikacyjny jaki otrzymaliśmy od osoby, która Konto nam poleca oraz w okresie 60 dni od daty zawarcia Umowy, dokonamy 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty. Premia 50 zł jest wypłacana jednorazowo.

Reasumując…

… możemy połączyć ze sobą dwie promocje w mBanku „Zyskuj z eKontem – IV edycja” oraz „Same korzyści – Bilety na Bank”. Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, następnie z otrzymanego linku przejść do strony Banku i złożyć wniosek o eKonto Standard podając we wniosku identyfikator poleconego, jaki otrzymaliśmy od znajomego czy członka rodziny. Premia jaką otrzymamy o ile spełnimy wszystkie warunki to:

  • 300 zł zwrotu za transakcje w sklepach
  • 50 zł dla poleconego
  • 4 bilety do kina Helios lub Kartę Rossmann o wartości 100 zł.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to mamy potwierdzenie z Banku, w którym uzyskaliśmy informacje, że łącząc promocje otrzymamy wszystkie 3 nagrody. W związku z tym, że warunki nieznacznie różnią się od siebie w przypadku każdej z 3 nagród/premii, zestawiamy wszystko w tabeli, aby uniknąć nieporozumień 🙂

mbank porównanie dwóch promocji

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin akcji „Same korzyści – Bilety na Bank”

Regulamin Promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)