Aktualnych promocji bankowych jest sporo i czasem ciężko się zdecydować. Po pierwsze powstrzymuje nas nieznajomość danego Banku, po drugie nieprzychylne opinie napotkane w Internecie (nie zawsze słuszne), a po trzecie przytłacza nas ilość oraz poziom trudności warunków do spełnienia. Promocje bankowe w Millennium Banku należą jednak do tych prostszych, jasno opisanych i niezbyt wymagających, dlatego wiele osób czeka na nie z niecierpliwością. Tym razem w Banku Millennium kolejna świetna oferta, dzięki której w bardzo prosty sposób możesz otrzymać aż 150 zł. Jestem przekonana, że uda Ci się to bez żadnych trudności, mam więc nadzieje, że łapiesz się na okres karencji.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocją, mogą wziąć udział osoby, które od dnia 01.04.2015 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami jakiegokolwiek rachunku w Banku. Wyłączone są także osoby, które posiadają wyłącznie Konto Techniczne czy Kartę Kredytową lub są pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami lub kuratorami posiadacza rachunku.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 13.11.2017 r. do 20.02.2018 r. Umowa o Konto może zostać podpisana maksymalnie do dnia 31.12.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 20.12.2017 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z Kartą debetową, korzystając z dedykowanej strony promocji. Podczas składania wniosku zaakceptuj regulamin promocji, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na na ujawnienie Goodie przez Bank informacji objętych tajemnicą bankową, tj. adresu mailowego wskazanego przez Ciebie we wniosku o Konto.
  • do dnia 31.12.2017 r. podpisz z Bankiem umowę o Konto
  • do dnia 31.12.2017 r. zarejestruj się w aplikacji Goodie (dostępna na urządzenia mobilne oraz na komputer) podając ten sam adres mailowy, który podałeś we wniosku o Konto
  • w styczniu 2018 r. zasil swoje Konto kwotą 1000 zł i rozlicz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową na dowolną kwotę Kartą lub Blikiem. Transakcja musi być w styczniu zaksięgowana na Twoim Koncie, więc nie czekaj do ostatniej chwili z jej wykonaniem, tym bardziej, że możesz wykonać ją w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.
  • w lutym 2018 r. zasil swoje Konto kwotą 1000 zł i rozlicz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową na dowolną kwotę Kartą lub Blikiem. Transakcja musi być w styczniu zaksięgowana na Twoim Koncie, więc nie czekaj do ostatniej chwili z jej wykonaniem, tym bardziej, że możesz wykonać ją w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Ważne! Pamiętaj, że do momentu zakończenia promocji, czyli do momentu wypłaty premii, rachunek i Karta muszą być aktywne. Odstąpienie bądź wypowiedzenie umowy o Konto może skutkować brakiem premii. Podobnie jest z aplikacją goodie – nie można jej odinstalować do momentu otrzymania premii, chociaż wydaje mi się, że bardziej chodziło tutaj o wyrejestrowanie czy usunięcie swojego konta, niż samo odinstalowanie aplikacji. Najbezpieczniej jej nie usuwać i nie wyrejestrowywać się do momentu otrzymania nagrody.

Premia zostanie przelana na Twoje Konto do dnia 14.03.2018r. 

OTWÓRZ KONTO 360° LUB 360° STUDENT I ODBIERZ 150 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto 360°?

Jeżeli na swoim Koncie 360° rozliczysz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnisz wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacisz za prowadzeni rachunku, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie Konta wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

Goodie – co to jest?

Goodie to aplikacja, dzięki której będziesz informowany o aktualnych promocjach w Twojej okolicy. Możesz na bieżąco przeglądać gazetki wybranych sklepów, sprawdzać, gdzie aktualnie kupisz taniej interesującą Cię rzecz, czy usługę, a także możesz otrzymywać dodatkowe rabaty, co jest przywilejem, dla zarejestrowanych użytkowników Goodie. Oczywiście w aplikacji nie zabrakło podziału na kategorie czy marki, dzięki czemu nie musisz lustrować kilkunastu stron przeglądarki, żeby znaleźć jedną interesującą Ciebie promocję. Ja Goodie zainstalowałam tak po prostu, ponieważ na promocję niestety się nie łapię z uwagi na okres karencji i muszę przyznać, że nawet mi się ona podoba. Mam nadzieję, że Ty też znajdziesz w niej coś dla siebie 😉

Pakietowo w Banku Millennium

Powodów, dla których warto otworzyć Konto w Banku Millennium jest kilka. Przede wszystkim proste warunki bezpłatności konta. Każda osoba pracująca, otrzymująca stały dochód jest w stanie zasilić Konto kwotą 1000 zł, czy rozliczyć transakcje bezgotówkowe. Dodatkowo posiadając Konto osobiste, możesz skorzystać z oferty Konta oszczędnościowego, które daje aż 2,5% dla kwoty 100 000 zł, przez okres 3 miesięcy. Millennium Bank oferuje też swoim Klientom Program Lubię to poleceń. Za skuteczne polecenie Konta znajomemu, czy członkowi rodziny możesz otrzymać aż 4 nagrody do wyboru: 4 bilety do kina Helios lub Multikina, bon o wartości 80 zł do sklepu empik, zwrot za zakupy w wysokości 10% miesięcznie przez 3 miesiące (30 zł miesięcznie, co daje 90 zł premii) lub lokatę na 4% na 3 miesiące od kwoty 500 zł do 10 000 zł. Warto również przemyśleć ofertę kredytową Banku Millennium. Z Kartą kredytową Impresja można uzyskać do 760 zł premii rocznie – wystarczy rozliczać transakcje u wybranych partnerów promocji. Tak zorganizowane promocje, dla podstawowych produktów bankowych sprawiają, że w Millennium możesz obsłużyć się kompleksowo, bez konieczności posiadania produktów w innych Bankach.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”

Cennik usług – prowizje i opłaty Millennium Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)